Star Tv yeni sezona hazırlanmaya devam ediyor. Yeni dizi Ada Masalı'nın cast çalışmaları bitmek üzere.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
Star Tv yeni sezona hazırlanmaya devam ediyor. Yeni dizi Ada Masalı'nın cast çalışmaları bitmek üzere. Dizinin başrolü de belli oldu!

Star Tv için çekilecek olan Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisinin başrol oyuncuları açıklandı. Ali Bilgin'in yöneteceği dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu yazacak. İzmir'de çekilecek dizinin jönü de belli oldu.

Sefirin Kızı'nı final yapması ile başlayacak olan Ada Masalı'nın çifti belli oldu. Bu sezon büyük ayrılıklar yaşayan ve Tuba Büyüküstün hamlesinin tutmadığı Sefirin Kızı finale sayılı günler kaldı! Star ara vermeden yeni dizilerini hızlandırdı! Onlardan biri de Ada Masalı oldu.

SEFİRİN KIZI YERİNE GELECEKBu sezon Menajerimi Ara, Akrep, Sefirin Kızı, Seni Çok Bekledim dizileri ile pek iç açıcı grafik sergileyemeyen Star Tv, Sefirin Kızı ve Seni Çok Bekledim dizilerinin üzerini çizmişti. Final yapacak Sefirin Kız dizisinin yerine gelecek yeni dizi Ada Masalı oldu. Adam Masalı'nın çifti kim olacak soruları nihayet yanıt buldu. Ada Masalı'nın jönü kulislerde konuşulan isim oldu.

ADA MASALI DİZİSNİN JÖNÜ BELLİ OLDUZümrüdüanka dizisinin yakışıklı ismi Alp Navruz seçimini Ada Masalı'ndan yana yaptı. Star Tv'nin teklifini kabul eden oyuncu Ada Masalı'ndan Deniz karakterine hayat verecek. Alp Navruz'un canlandıracağı Deniz babaannesi tarafından bir karakter olarak seyirci karşısına çıkacak.

Alp Navruz'un partneri de belli oldu!

Ada Masalı'nın başrol oyuncuları şekillenmeye başlandı. Dizide Deniz karakterinin partneri Derya için Ayça Ayşin Turan, Pınar Deniz ve Aybüke Pusat arasında seçim yapılacak. Gelen dedikodulara göre Aybüke Pusat'ın projeye daha yakın olduğu öğrenildi.