Star TV ekranlarında cuma günü izleyici ile buluşan Seni Çok Bekledim dizisinden flaş bir gelişme yaşandı. Yapımcılığını Skala Yapım ve Dnz  Film'in ortak üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli'nin oturduğu Seni Çok Bekledim dizisi finale son

Star TV ekranlarında cuma günü izleyici ile buluşan Seni Çok Bekledim dizisinden flaş bir gelişme yaşandı. Yapımcılığını Skala Yapım ve Dnz  Film'in ortak üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli'nin oturduğu Seni Çok Bekledim dizisi finale son iki bölüm kala gün değiştirdi!

Başrolünde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı kadrosunda Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve  Damla Maka gibi oyuncuların yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisi en son 11. bölümü ile yayınlandı.  13. bölüm ile final yapacak dizinin Star TV cuma yayın akışından kaldırıldığı görüldü. Peki 16 Nisan cuma  Seni Çok Bekledim neden yok?Kuzeyin Oğlu Volkan Konak başlıyor!

Star TV ekranlarında 16 Nisan Cuma günü Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı başlıyor. Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği " Kuzeyin Oğlu Volkan Konak" her hafta birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayacak. Bu nedenle Seni Çok Bekledim dizisi cuma günleri ekrana gelmeyecek.

Seni Çok Bekledim hangi gün yayınlanacak?

Seni Çok Bekledim  son  2 bölümü ile çarşamba günleri yayınlanacak. 21 Nisan Çarşamba günü 12.yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

Ekranlardaki yolculuğu kısa süren Seni Çok Bekledim 28 Nisan Çarşamba günü ise 13. bölümü ile veda edecek. Özcan Deniz'in büyük umutlarla cuma günü yayınlanan dizisi reyting kurbanı olduğundan final yapıyor.