Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
TRT ekranlarının sevilerek izlenen dizilerinden biri olan Seksenler'de usta oyuncu Rasim Öztekin'in herkesi yasa boğarak vefat etmesinden sonra büyük bir şaşkınlık yaşanmıştı. Başta dizi kadrosu olmak üzere bütün Türkiye'nin sevgilisi olan Rasim Öztekin'in hayatını kaybetmesi derin bir üzüntüye sebep oldu. Öztekin'in dizide canlandırdığı Fehmi karakteri de dizinin en önemli rollerinden biriydi. Öztekin'in vefat etmesinden sonra Fehmi karakterini canlandıracak oyuncunun kim olacağı merak konusu oldu. Seksenler dizisinde nasıl bir değişiklik olacak? Seksenler bitiyor mu yoksa yenilenecek mi? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde sizlerle...

Seksenler Değişiyor! Dizide Büyük Değişiklik

Milliyet Cadde yazarlarından olan Sina Koloğlu, TRT 1 ekranlarında yayın hayatını sürdürecek Seksenler dizisi ile ilgili son gelişmeleri köşesinde belirtti. Dizinin temel taşlarından bir tanesi olan Fehmi karakteri diziden çıkacak mı? Yoksa rolü yeni bir oyuncu mu canlandıracak? 10 seneye yakın bir süredir Rasim Öztekin ile bir arada olan Birol Güven, yaşanan acı olay sebebiyle bir hayli üzgün. Birol Güven, Sina Koloğlu'na yaptığı konuşmasında;

"Seksenler dizisi hala sürüyor. Peki Fehmi'siz nasıl olacak? sorusu üzerine ise Birol Güven, "Üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Hikayede bazı değişiklikler gerçekleştireceğiz. Ama henüz daha netleşmedi" ifadelerini kullandı. Dizi kadrosunun motivasyon durumu hakkında da ifadeler kullanan Güven, "Onlar için de gerçekten çok ama çok zor bir süreç" dedi.

Seksenler dizisinin Yeni Fehmi'si kim olacak?

Dizinin önceden çekilen bölümleri olması nedeniyle şu an Fehmi baba rolünde Rasim Öztekin görülüyor. Öztekin'in hayatını kaybetmesinin ardından Fehmi Baba rolünü kimin üstleneceği seyirciler tarafından yoğun bir şekilde merak ediliyor. Fehmi rolüne hayat veren Öztekin'in yaşamını sonlandırması senaristleri de zor bir duruma soktu. Fehmi karakterinin dizide hayatını kaybedip kaybetmeyeceği merak konusu oldu. Ancak bu konuya yönelik henüz bir açıklama yapılmadı. Seksenler dizisinin çekilecek olan sonraki bölümleri heyecanla bekleniyor.

Rasim Öztekin'in Yasa Boğan Vefatı

Daha önce kardiyak problemi sebebiyle tedavi gören usta tiyatrocu Rasim Öztekin, geçirdiği kalp rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Tedavisinin görüldüğü hastanenin başhekimi tarafından gerçekleştirilen açıklamalarda 62 yaşındaki Öztekin'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu ifade edildi. Yoğun bakımda tedavi altına alınan usta oyuncu Rasim Öztekin, tedavisinin gerçekleştirildiği hastanede yaşamını yitirdi.

Editör: İlan35