Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Kötü haber! FOX TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'da son dakika değişikliği yok artık dedirtti! Sezon finali beklenirken dizi finale gitti! 16 Nisan Cumartesi 2021 Sen Çal Kapımı dizisinin yayın akışında göremeyenlere soğuk duş!

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrollerinde yer aldığı kadrosunda Anıl İlter, Melisa Döngel, Sarp Bozkurt, Neslihan Yeldan gibi isimlerin yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi arap saçına döndü. FOX geçtiğimiz hafta Sen Çal Kapımı yerine Savaşçı dizisini yayına sokmuştu. Bu hafta ise Sen Çal Kapımı dizisinde şok değişiklik yaşandı.

Sen Çal Kapımı dizisinin final haberine hazırlıklı olun. Çünkü kanal diziyi gözden çıkardı. Düşen reytinglerin ardından dizinin fişini çekmeye hazırlanan Fox Tv 16 Nisan 2021 Cumartesi yeni bir taktik diyecek!

Savaşçı dizisini ani bir kararla Cumartesi'ne alarak aylar sonra seyirci ile buluşturan FOX TV, Sen Çal Kapımı dizisi ile ilgili şok bir karara gitti!

Sen Çal Kapımı dizisi hayranlarına kötü haber! Sen Çal Kapımı dizisi sezon finali bölümü geçtiğimiz hafta ani ve anlamsız bir değişikle verilmezken bu hafta ise 16 Nisan Cumartesi 2021 Sen Çal Kapımı dizisinin saati değişti!

Ekranların tek romantik komedi dizisi olan, dram ağırlıklı dizilerden tek iç açıcı dizilerden biri olan Sen Çal Kapımı dizisi yurt dışı izlenme oranları ve yurt dışı sosyal medya gücü sayesinde finalden kurtulmuştu. Ancak dizinin sonu Kanal D'nin Afili Aşk dizisi gibi olmaya yaklaştı.

YENİ SEZONDA FİNAL HABERİNE HAZIRLANIN!Fox her ne kadar final olmayacak sezon finali dese de önce diziyi geçtiğimiz hafta son dakika kararı ile vermedi ve yerine yayın günü arap saçına dönen Savaşçı'yı koydu, şimdi de Sen Çal Kapımı dizisini prime time'dan alarak 22,45 saatine koydu.

Sen Çal Kapımı dizisi 16 Nisan Cumartesi kendi saatinde değil sezon finali bölümüyle saat 22,45'te ekranlara gelecek. Şimdilik sezon finali denilen dizi için her an yeni sezonda final bölümü yapılmadan bile kaldırıldığını öğrenebiliriz.

Editör: İlan35