Başarılı oyuncu Anıl İlter, Fox Tv'nin yeni dizisi Mahkum'un kadrosuna dahil oldu..

Fox TV'nin yeni sezon için hazırladığı dizisi Mahkum'un oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Mucize Doktor dizisinde Ferman rolünü canlandıran başarılı oyuncu Onur Tuna, Mahkum dizisinde  başrolde oynarken kadrodaki diğer isimler ise teker teker açıklanmaya başladı.

Onur Tuna, Seray Kaya ve  İsmail Hacıoğlu'nun başrolünde olacağı dizinin oyuncu kadrosunda Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Nihal Koldaş, Furkan Kalabalık, Bülent Düzgünoğlu, Alperen Aldanmaz, İrem Deniz, Barış Aksavaş, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven gibi isimler bulunduğu diziye son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde gördüğümüz Anıl İlter dahil oldu.

İnnocent Defendant isimli dizinin yerli uyarlaması olan Mahkum’un hikayesi izleyicileri derinden etkileyecek. Dram türündeki dizide  Onur Tuna, Savcı Ağıt olarak ekranda yer alacak.   Savcı Ağıt karakterinin bir yanlış anlaşılma sonucu hapse girmesiyle yaşanan hukuk mücadelesi gözler önüne serilecek.

Mahkum dizisinin henüz yayın tarihi ise açıklanmadı. Açıklandığında paylaşacağız..

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!