Elde ettiği başarılarla kadın tenisinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu olarak gösterilen Serena Williams, belgeselinin yapılması için Amazon ile anlaşma yaptı. Ünlü tenisçinin kişisel hayatı ve kariyeriyle ilgili yapılacak belgeselin, Amazon ile yapılan a

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!
Elde ettiği başarılarla kadın tenisinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu olarak gösterilen Serena Williams, belgeselinin yapılması için Amazon ile anlaşma yaptı. Ünlü tenisçinin kişisel hayatı ve kariyeriyle ilgili yapılacak belgeselin, Amazon ile yapılan anlaşmanın sadece küçük bir parçası olduğu kaydedildi.Bu ortaklık nedeniyle son derece heyecanlı olduğunu kaydeden 39 yaşındaki ABD'li tenisçi, Amazon'un dünya çapında izlenen içeriklere sahip olduğunu hatırlattı. Anlatmak istediği pek çok hikayeyi Amazon vasıtasıyla insanlara iletebileceğini kaydeden Williams, bunun içinde kendi hikayesinin de bulunduğunu belirtti. Ünlü tenisçinin hayatını anlatan belgeselin Lionel Messi, Ibrahimoviç, Michael Jordan ve Mike Tyson gibi spor efsanelerinin belgesellerinin bulunduğu listeye eklenecek.


Senaryolu ve senaryosuz içerikler geliştirecek!


Amazon ile Serena Williams arasında yapılan anlaşmaya göre ünlü tenisçi, platform için senaryolu ve senaryosuz içerikler geliştirecek. Williams'ın bu çalışmalarına adsız bir belgesel projesiyle başlayacağı vurgulandı. Serena Williams'ın Amazon ile yaptığı anlaşmanın öneminden bahseden platformun stüdyolarının yöneticisi Jennifer Salke, "O, sporu dönüştürdü" yorumunu yaptı.Kariyerinde 23 Grand Slam tenis şampiyonluğu bulunan Serena Williams'ın yaşayan en ilham verici kadın sporculardan biri olduğunu vurgulayan Jennifer Salke, Amazon Prime üyeliği bulunan kullanıcıların bu efsane sporcunun üreteceği içerikleri yakında izleyebileceklerini belirtti.

23 Grand Slam tenis şampiyonluğu bulunuyor!


Profesyonel kariyeri boyunca 23 Grand Slam tenis şampiyonluğu kazanan 39 yaşındaki ABD'li tenisçi, tek kadınlarda bir kez ve çift kadınlarda üç kez olimpiyat altın madalyasının sahibi oldu. Sert ve hızlı vuruşlarıyla tanınan Serena Williams, etkili servisleri ve file önündeki hakimiyetiyle ön plana çıkıyor.Geriye düştüğü birçok karşılaşmada mental gücü sayesinde morali bozulmadan geri dönerek maçı kazanan Williams, güce dayalı tenisin en ünlü isimlerinden birine dönüştü. Profesyonel kariyeri dışında iş dünyasına da atılan ünlü tenisçinin "S by Serena" adlı bir giyim markası bulunuyor.