Geçtiğimiz sene Cuma gününe denk gelen sevgililer günü, bu sene Pazar gününe denk geliyor. Pazar gününe denk gelen sevgililer günü, sokağa çıkma yasağı olan güne denk geliyor.

Geçtiğimiz sene Cuma gününe denk gelen sevgililer günü, bu sene Pazar gününe denk geliyor. Pazar gününe denk gelen sevgililer günü, sokağa çıkma yasağı olan güne denk geliyor. Aralık 2020'den beri uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları ve sokağa çıkma yasakları hız kesmeden devam ediyor. Yasakların Şubat ayında kalkıp kalkmayacağı konuşuluyordu. Ancak yasaklar ve kısıtlamalar ile ilgili herhangi bir açıklama henüz gelmedi. Bu sene sevgililer gününün hangi güne denk geldiği, sevgililer gününde sokağa çıkma yasağı olup olmadığı, sevgililer günü genelgesinde nelerin yer aldığı ve çiçekçilerin açık olup olmadığı merak ediliyor. Bu sene hafta sonuna denk gelen ve hafta sonunda sokağa çıkma yasağı olduğundan vatandaşlar merak içinde sorularının cevaplarını arıyor. Peki, sevgililer günü genelgesi neleri kapsıyor ? Sevgililer gününde sokağa çıkma yasağı var mı ? Sevgililer gününde çiçekçiler açık mı ? Sevgililer günü genelgesi yayınlandı. Yayınlanan sevgililer günü genelgesinde neler yazıyor, sevgililer günü genelgesi neleri kapsıyor ?

Sevgililer Günü Genelgesi Neleri Kapsıyor ?

Bu sene sene sevgililer günü, sokağa çıkma yasaklarını kapsayan hafta sonuna denk geliyor. Pazar günü kutlanacak sevgililer gününde sokağa çıkılıp çıkılmayacağı merak ediliyor. Sokağa çıkma yasaklarında, sevgililer günü kapsayan Pazar günü sokağa çıkma yasağı olup olmadığı merak ediliyor. İçişleri Bakanlığı, sevgililer günü ile ilgili bir genelge yayınladı. İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı sevgililer günü genelgesi neleri kapsıyor, genelde neler yazıyor ? İçişleri Bakanlığınca valiliklere 'Sevgililer Günü'nü de kapsayan 12-13-14 Şubat tarihlerindeki kısıtlamalara yönelik ek genelge yayınlandı.

Türkiye'de forma giymiş ünlü futbolculardan hangisi ülkesinin A milli formasıyla daha fazla maça çıkmıştır? Türkiye'de forma giymiş ünlü futbolculardan hangisi ülkesinin A milli formasıyla daha fazla maça çıkmıştır?

İçişleri Bakanlığı tarafından 14 Şubat Pazar sevgililer günü ile ilgili yayınlanan genelge kapsamında çiçekçilerin açık olup olmayacağı, sokağa çıkma yasağının olup olmadığı merak ediliyor. 14 Şubat Pazar günü sevgililer günü genelgesinde; çiçek satan iş yerleri ve çiçekçiler ile ilgili açıklamalar yer alıyor. Sevgililer gününü kapsayan 12-13-14 Şubat tarihlerinde çiçekçiler açık olacak. 12 Şubat tarihinde çiçekçiler sabahtan akşam 21.00'e kadar dükkandan satış yapacak. 12 Şubat Cuma günü 20.00-00.00 saatleri arasında çiçekçiler evlere çiçek servisi yapacak. 13 Şubat ve 14 Şubat günü sevgililer günü kapsamında çiçekçiler açık olacaktır. Sevgililer gününü kapsayan hafta sonunda çiçekçiler sabah 10.00 ile akşam 17.00 arasında dükkandan müşterilerine hizmet verebilecektir. Aynı saatler içinde yine çiçek satan işyerleri, çiçekçiler sabah 10.00 ile 17.00 arasında evlere dağıtım yapabilecektir. Bu saatlere ek olarak ayrıca çiçekçiler 17.00 ile 00.00 saatleri arasında siparişe göre evlere de çiçek servisi, çiçek dağıtımı yapacaktır.Sevgililer Gününde Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı ?


Sevgililer, çiftler hafta sonuna denk gelen sevgililer gününde planlar yapma başladı. Sevgililer gününde sokağa çıkma yasağı olup olmadığı merak ediliyor ve araştırılmaya başlandı. Sevgililer gününde sokağa çıkma yasağı var. İçişleri Bakanlığı tarafından sevgililer günü sokağa çıkma yasağı ile ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Bu sene sevgililer gününde sokağa çıkma yasağı var. Vatandaşlar, hafta sonu Pazar gününe denk gelen sevgililer gününde sokağa çıkamayacaklar.