Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...
İlk olarak Bodrum Masalı ile ünlenen Alperen Duymaz şimdilerde Son Yaz dizisi ile büyük bir hayran kitlesi sahibi oldu. Herkes genç oyuncunun sevgilisini merak ediyorken evli olduğunu öğrenenler büyük şok yaşadı. Peki Alperen Duymaz karısı Kübra Kelkit ile ne zaman evlendi?

Alperen Duymaz şimdilerde Son Yaz dizisindeki Akgün Gökalp Taşkın karakteri ile özellikle genç kızların sevgilisi oldu. Daha öncede Bodrum Masalı'nda canlandırdığı Ateş karakteri ile dikkat çeken oyuncunun özel hayatı merak ediliyordu.Herkes Alperen Duymaz'ın sevgilisi kim diye ararken ünlü oyuncunun gizlice evlendiği ortaya çıktı. Alperen Duymaz eşi Kübra Kelkit kimdir?

Kübra Kelkit Kimdir?Alperen Duymaz ve Kübra Kelkit geçen sene ani bir şekilde herkesten gizlice evlenmişlerdi. İkilinin çocukluktan beri uzun zamandır tanıştığı öğrenilmişti.

Alperen Duymaz ve Kübra Kelkit'in 2020 yılında ani bir şekilde evlenmesinin ardından tayin olduğu öğrenildi. Ankara'da öğretmenlik yapan Kübra Kelkit'in İstanbul'a tayin hakkı için erkenden nikah kıydığı öğrenildi.

Editör: İlan35