Show TV'nin büyük umutlarla başlattığı İçimizden Biri dizisi için final çanları çalmaya başladı. Peki İçimizden Biri final yapacak mı? İşte detaylar..

Senaryosu  ve yönetmenliğini Ersoy Güler'in üstlendiği, Süreç Film imzalı, İçimizden Biri dizi Eylül ayında Show Tv'de başladı.

Başrollerini Özge Yağız ve Bora Akkaş'ın başrolünü paylaştığı ve oyuncu kadrosunda;  Deniz Cengiz ,Burak Satıbol, Ceren Karakoç Yalazoğlu,Korhan Herduran, Faruk Akgören, Asuman Dabak, Derya Alabora, İrem Tuncer  ve Benian Dönmez  gibi başarılı isimlerin yer aldığı İçimizden Biri dizisi  geçtiğimiz hafta gün değiştirdi.

İrlandalı Katolik bir papazın oğlu Adam ile geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızı Havva'nın ailelerinden gizli yaşadıkları aşkı konu edinen her hafta pazar günü izleyici ile buluşan dizinin yeni yayın günü salı olmuştu.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Yeni gününde reyting şoku!

Gün değiştiren dizinin reyting sonuçları yeni gününde hüsrana uğrattı. Yeni gününde tüm kategorilerde 23. sırada yer alan bilen İçimizden Biri, AB’de 46. oldu ve ABC1 kategorisinde de günü 27. olarak tamamladı.

12 Ekim Salı akşamı beşinci yeni bölümü ekrana gelecek olan İçimizden Biri dizisinin final  akıbeti de merak konusu oldu. Fakat henüz bir final kararı açıklanmadı.