Son yıllarda adı müzik çalışmalarından çok aşk hayatıyla gündeme gelen Sıla'nın ünlü oyuncu İlker Kalali ile aşka yelken açtığı iddiaları magazin muhabirlerini harekete geçirdi. Aralarında bir ilişkinin başladığı haberlerini magazinciler doğrulatamasa da

Son yıllarda adı müzik çalışmalarından çok aşk hayatıyla gündeme gelen Sıla'nın ünlü oyuncu İlker Kalali ile aşka yelken açtığı iddiaları magazin muhabirlerini harekete geçirdi. Aralarında bir ilişkinin başladığı haberlerini magazinciler doğrulatamasa da yaşanan başka bir gelişme bu duruma kanıt olarak gösterildi. Haklarında çıkan aşk dedikodularının ardından birbirlerini sosyal medyadan takibe alan ikili, söylentilerin artmasına neden oldu. İddialara göre aşlarını basından saklayan Sıla ve İlker Kaleli, bir aydır Bodrum'da tatil yapıyor.


Sıla ile Ahmet Kural'ın olaylı aşkı!


Sevgilisi oyuncu Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddiaları üzerine mahkemeye başvuran Sıla Gençoğlu, Türkiye gündemine oturmuştu. 2018'de sevgilisi Ahmet Kural'ın Zekeriyaköy'de bulunan evinde şiddet gördüğünü kaydeden Sıla, yaklaşık 45 dakika boyunca aralıksız şiddet gördüğünü iddia etti. Daha önce yaşadıkları birlikteliği çeşitli kültürel anlayış farklılıklarından dolayı bitirdiklerini kaydeden oyuncu Ahmet Kural, Okan adlı birisiyle ilişkiye başladığını öğrendiği Sıla'nın kendisine "Senin için şarkı yaptım, seni özledim" şeklindeki mesajları üzerine barıştıklarını aktardı.


Ahmet Kural: "Bana mesaj attı"


Yeniden ilişkiye başladıklarını ancak Sıla'nın halen daha Okan adlı kişiyle ilgili sorularına dürüst cevaplar vermediğini kaydeden Kural, "Bana 'Senin canını yakmak istedim" dedi" ifadelerini kullandı. Olay günü kendisini tişörtünden çeken kişinin Sıla olduğunu kaydeden Kural, "Şiddet uygulamadım, bilimsel raporlar teker teker doğruyu ortaya çıkarıyor" diye konuştu. Şarkıcı Sıla ise ünlü oyuncunun Zekeriyaköy'deki evinde otururken sorduğu soruları yanıtsız bıraktığını kaydetti. Ahmet Kural'ın birden çıldırdığını ve kendisini darp etmeye başladığını kaydeden Sıla, "Yere düşürdü, kafama vurdu ve böbreklerimi tekmeledi" ifadelerini kullandı.2020 yılı Ocak ayında ünlü şef Hazer Amani ile dünya evine giren şarkıcı Sıla, önceki yılın son aylarında boşanma kararı aldıklarını aktarmıştı. Ocak ayında görülen boşanma davası 15 dakika sürmüş ve çiftin evlilikleri sona ermişti.