Ülkede son dönem oldukça fazla ilgi toplayan ve adeta sokağın nabzını tutan sokak röportajlarına polis müdahalesinin başladığı haberi sosyal emdyada da tepki çekti.

“Objektif Medya” adındaki Youtube kanalı için sokak röportajı yapanlara yapılan polis müdahalesi ve sonrasında gözaltı uygulaması gündem oldu.

Bir komiser müdahale ederek kamerayı almak istediği anlar ayrıca ekranlara yansırken ardından alınan gözaltı haberi ayrıca tepki konusu oldu.

Röportaj sırasında komiser müdahalaesi ile yaşanan tartışmada sivil polislerin de gelmesiyle oluşan duruma vatandaşlar da tepki gçsterdi.

Sokak röportajı yapan muhabirlere çevredeki vatandaşlar destek verse de iki kişi kamera ve mikrofonlarla birlikte gözaltına alınırken “hepiniz orada yorum yapıyorsunuz” şeklinde duyulan sözler ise şaşkınlık yarattı.

Türkiye'nin Yoksulluk Sonrası "Uyuşturucu" İle imtihanı! Ülke Uyuşturucu Yuvasına da Döndü! Türkiye'de Neler Oldu? Türkiye'nin Yoksulluk Sonrası "Uyuşturucu" İle imtihanı! Ülke Uyuşturucu Yuvasına da Döndü! Türkiye'de Neler Oldu?

İşte o gözaltına alınma anları;