Son Dakika: İYİ Partili Ümit Özdağ Disipline Sevk Edildi!

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında "FETÖ" ile ilgili iddialarda bulunmasının ardından Özdağ hakkında "disipline sevk" kararı verildiği açıklandı. İYİ Partili yetkililer bu durumla ilgili henüz

Gündem 29.10.2020 - 18:38 04.05.2021 - 04:24 İlan35
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında "FETÖ" ile ilgili iddialarda bulunmasının ardından Özdağ hakkında "disipline sevk" kararı verildiği açıklandı. İYİ Partili yetkililer bu durumla ilgili henüz açıklama yapmazken konu hakkında Özdağ tarafından da açıklama yapılmaması dikkat çekti.

Buğra Kavuncu hakkındaki iddialarından dolayı mahkemeye yasal başvuru yapılmıştı ve yasal sürecin Özdağ hakkında başlatıldığı bilgisi Kavuncu tarafından açıklanmıştı.

Tartışmalar Arttı


İYİ Parti'de FETÖ ile ilgili tartışmalar son dönemde artışa geçerken, çok sayıda partilinin bu durum karşısında sessizliğini korumayı sürdürdüğü biliniyor.

Özellikle parti yetkilileri konunun mahkemede çözümleneceğini açıklarken, Özdağ ise konu ile ilgili henüz açıklama yapmış değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@