Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'den müjdeli haber! EYT ile ilgili olarak çalışma grubu oluşturulduğu açıklandı!

KYK'da faizlerin silinmesinin açıklanması sonrası EYT'lilere de müjde de geldi!

Seçim öncesinde vatandaşın yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanıyor! CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun dile getirdiği vaadi olan KYK'de faizlerin silminmesinin adımı AKP tarafından atıldı. Açıklama sonrası Twitter'de Teşekkürler Kılıçtaroğlu etiketi gündem olmuştu. 

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan heyecanlandıran bir paylaşım daha geldi. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'in "Bakanlık bünyesinde çalışma grubu oluşturduk. Maliye Bakanlığı da sürece katılacak. En uygun formülü devreye sokacağız" açıklaması heyecan yaattı.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar yıllardır eylem yaparak seslerini duyurmaya çalışıyordu. Beklenen haber geldi!

Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin heyecanlandıran açıklamayı yaptı. Bilgin, EYT'yle ilgili olarak çalışma grubu oluşturulduğunu açıkladı.

Bakan Bilgin açıklamasında Hazine ve Maliye Bakanlığı ile ortaklaşa yürütülen çalışma sonucunda en uygun formülün devreye sokulacağını duyurdu.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan EYT Tweeti!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'n KYK faizlerini silineceğinin açıklaması üzerine gündem olmuştu. 

Kemal Kılıçtaroğlu'nun vaadi olan KYK faizleri sonrası Kılıçdaroğlu'ndan EYT paylaşımı da geldi. 

Kemal Kılıçdaroğlu Twitter hesabından "EYT..... loading" yazarak "Eyt yükleniyor" mesajı verdi.

FYAtJgEWAAMgOjO