Son Dakika kahreden haber! MSB tarafından duyurulan kahreden haberde, Alıkonulan 13 vatandaşımızın şehit edildiği bilgisi geldi. Hulisi Akar gece yarısı Gara operasyonuyla ilgili son gelişmeler paylaştı! 14 Şubat kabusa dönüştüren haberde Alıkonulan 13 v

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!
Son Dakika kahreden haber! MSB tarafından duyurulan kahreden haberde, Alıkonulan 13 vatandaşımızın şehit edildiği bilgisi geldi. Hulisi Akar gece yarısı Gara operasyonuyla ilgili son gelişmeler paylaştı! 14 Şubat kabusa dönüştüren haberde Alıkonulan 13 vatandaşımızın şehit edildiği paylaşıldı.

Son dakika kahreden haber!

Milli Savunma bakanı Hulisi Akar, Pençe Kartal-2 harekatı'yla ilgili son bilgileri paylaştı! 3'ü sözde üst düzey yönetici olmak üzere 48 teröristin öldürüldüğü ve 2 teröristin sağ ele geçirildiği açıklandı! Ayrıca alıkonulan 13 vatandaşımızın şehit edildiği bilgisi de paylaşıldı!

13 Şehidimiz mi var?

Sosyal medyada anlam karmaşası 13 askerimiz mi öldü?, 14 Şubat 2021 kaç şehit verdik gibi sorular geliyor! 13 Sivil vatandaşımız şehit oldu! MSB bu gece yaptığı açıklama da asker şehidimiz bilgisi verilmedi. Ancak 13 sivil vatandaşımızın şehit olduğu açıklandı!

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre;

"Son derece özel ve kritik bir harekat icra edildi. Gerçekten önemli, özel bir harekat yapıldı. Çok geniş bir alanı kapsayan zor arazi ve iklim koşullarında zor bir harekat gerçekleştirildi. Harekatla bölgeye yerleşen, yeniden yapılanmaya çalışan ve bir şekilde hudutlarımıza, güvenlik güçlerimize ve halkımıza saldırı hazırlığında bulunan tüm unsurlar da büyük ölçüde etkisiz hale getirildi. Şu anda 50 teröristin etkisiz hale getirildiği bilgisi olmakla beraber aldığımız çeşitli duyumlar, istihbarat kurumlarımızın çalışmaları var. Onların sonunda etkisiz hale getirilen terörist sayısının çok daha fazla olacağı yönünde değerlendirmeler bulunmaktadır. Keşke 13 vatandaşımızı oradan sağ salim çıkarabilseydik. Ancak alçaklar, caniler bu silahsız, masumları yaptıkları katliamla şehit ettiler."