Son dakika: Ziraat bankası aracılığıyla emeklilere 100000 TL borç kapatma kredisi ödenecek

30 Yaşın Altındakiler Başvursun 328 Personel Alınacak! 30 Yaşın Altındakiler Başvursun 328 Personel Alınacak!

Son dakika: Ziraat bankası aracılığıyla emeklilere 100000 TL borç kapatma kredisi ödemesi yapılacak. Ziraat Bankası aracılığıyla emekli maaşı alan vatandaşlara 100000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı açıklandı.

Ziraat Bankası, başvurusunu emeklilik hesapları üzerinden yaparak nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 24 ay vadeli borç kapatma kredisi ödemesi yapacağını açıkladı. Başvurunuzu Ziraat Bankası emeklilik hesaplarınız üzerinden yapmanız halinde size verilecek olan bu kredilerden yararlanmak istiyorsanız banka şubeleri aracılığıyla dilediğiniz zaman 3 ay ertelemeli kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Emekli maaşı alan vatandaşlar başvuru için en yakın banka şubesine gidebilirler. Ziraat Bankası aracılığıyla emekli maaşı alan tüm vatandaşlar, nakit ihtiyacı durumunda şubeye gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ziraat Bankası, emeklilik hesapları üzerinden başvuru yapacak tüm vatandaşlara belirli koşullarla kredi ödemesi sağlamaktadır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine başvurarak mevcut kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz.