03 Medya imzalı; Burak Arlıer'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç'in kaleme aldığı Son Yaz dizisi için beklenmeyen bir gelişme yaşandı. FOX TV ekranlarında her cuma izleyici ile buluşan başrollerinde Al

03 Medya imzalı; Burak Arlıer'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç'in kaleme aldığı Son Yaz dizisi için beklenmeyen bir gelişme yaşandı.

FOX TV ekranlarında her cuma izleyici ile buluşan başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı Son Yaz dizinin yönetmen koltuğunda ayrılık gerçekleşti.Ekipte Sürpriz Ayrılık!

Yönetmenliğini yapan Burak Altıner ayrıldı . Burak Arlıer'in ayrılığından sonra yerine dizinin ikinci yönetmeni olan Semih Bağcı geldi. Yaşanan bu değişikliğin diziye nasıl bir dönüşü olacağı ise merak konusu oldu.

Ali Atay'ın başarılı bir savıcıya hayat verdiği Son Yaz dizisi cuma akşamının güçlü yapımları olan Kırmızı Oda ve Arka Sokaklar karşısında da iyi bir reyting almaya devam ediyor. Son Yaz dizisinin 22. bölüm itibari ile sezon finali yapacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Son Yaz dizisi her cuma saat 20:00'de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.