Fox'un sevilen dizisi Son Yaz'da Akgün'ün abisi Gökhan geliyor! Son Yaz 16 Nisan Cuma 2021 yeni bölümde Olgun Toker seyirci ile buluşacak! Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi isimle

Fox'un sevilen dizisi Son Yaz'da Akgün'ün abisi Gökhan geliyor! Son Yaz 16 Nisan Cuma 2021 yeni bölümde Olgun Toker seyirci ile buluşacak!

Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisi yeni bölümünde Akgün'ün abisi Gökhan dahil oluyor.

Sarp Apak'ın programının uymaması üzerine son olarak Arıza dizisinde yer alan Olgun Toker, Son Yaz'ın kadrosuna dahil edildi. Dizinin izleyicileri bu konuda 2'ye bölündü. Peki Gökhan Taşkın nasıl bir karakter olacak?

GÖKHAN TAŞKIN GELDİ!Son Yaz dizisinde Akgün Taşkın Gökalp'in abisi kim olacak diye merak bitiyor. Önce Sarp Apak düşünülmüş ancak ünlü oyuncu teklifi program uyuşmazlığı nedeniyle kabul edememişti. Bunun ardından Arıza dizisi yeni biten Olgun Toker'e teklif gitti.

Olgun Toker teklifi kabul etti ve yeni bölümde seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak dizinin izleyicileri her ne kadar Olgun Toker'i başarılı bulsa da daha yeni Arıza dizisinde benzer bir rolde yer alması nedeniyle kararı pek beğenmedi.

Olgun Toker her şekilde bu rolde başarılı olacak olsa da yerine Sarp Apak'ın çok daha heyecanlı bir etki yaratacağı düşüncesi bir gerçek.