Şort Giydi Diye Torunu Yaşında Genç Kıza Saldırdılar! Saldırgan 2 Yaşlı Adamın Görüntüleri Gündem Oldu!

Türkiye'den yine utanç manzaraları devam ediyor. 2 yaşlı adam şort giydi diye yolda yürüyen bir genç kıza saldırdı! Sözleri utanç doluydu! Genç kız sinir krizi geçirdi!

Gündem 29.06.2021 - 22:31 29.06.2021 - 22:34 Ece Sahan

Türkiye'den utanç manzaraları devam ediyor! Daha bugün basına yansıyan Elmalı Davasına tepkiler sürerken, bir utanç görüntüsü daha geldi. 2 yaşlı adam torunu yaşındaki bir genç kadına ağıza alınmayacak laflar edip saldırdmaya çalıştı. Genç kızın ise yaşadığı bu travma sonrası sinir krizi geçidiği görüldü.

Türkiye'de her gün hayvana şiddet, tecavüz, kadın cinayeti, engellilere öldüresiye dayak, çocuklara istismar ve tecavüz haberleri ile göz açıyoruz. Tüm canlılara büyük bir nefretin körüklendiği ve bu körüklenmeyi yapanların ise ağızlarından ahlak eksik olmadığı ikiyüzlü iftiracı bir toplumumuzda utanç görüntüleri bitmiyor.

Daha bugün 2 çocuk anne ve sevgilisi tarafından istismara uğradıklarını resimlere çizerek anlattı ve o kişiler serbest bırakıldı. Ancak ağzından ahlak eksik olmayan utanmazlar ise ahlak satmaya devam ediyor.

Şort giydi diye genç bir kıza 2 yaşlı adam saldırmaya kalkıp ağıza alınmayacak laflar etti! Görüntülerde kızın babasından genç kıza ağıza alınmayacak sözler söyleyen yaşlılar genç kıza saldırmaya kalktı.

Neye uğradığını şaşıran genç kadın "Sane ne benim ne giydiğimden kaç yaşında adamsın! Benim babam karışmıyor sen kim oluyorsun" diyerek bağırdı. Bunun üzerine yaşlı adamlar "Baban g..vtmış" diyerek kıza saldırmaya çalıştı.

İşte o anlar;

Gelişmelerden Haberdar Olun

@