Başvuru yapanlara 11.000 TL maaşa ek ödeme talimatı verildi! Devlet desteği var. Detayları öğrenmek için haberimizi okuyunuz.

SSK son dakika bugün açıklama yaptı! Başvuru yapanlara 11.000 TL maaşa ek ödeme talimatı verildi! Devlet desteği var... SSK destekli olarak yapılacak olan 11 bin TL'ye müracaatta bulunacaklar kamu bankaları ile eş güdümlü özel bankalar üzerinden de başvurunuzu yaparak bireysel tüketici kredisi anında alabilirsiniz. Vakıfbank bağlamında doğrultusundan başlatılan bu kampanyaya katılacak olan kişiler, 11000 TL kredi almak isterse eğer bankaya gitmeleri gerekiyorsa anında kredi sonucunu öğrenme şansları gelmiştir. Vakıfbank haricinde ise Ziraat Bankası ve Halkbank bağlamında en makul faiz oranları ile aynı anda 11.000 TL kredi alabilir ve nakit paranızı kullanabilirsiniz. 

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank, gerçekleştirdikleri kampanya ile eş güdümlü 11 bin TL'ye kadar ek para alabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yaptığı bu kampanyalar ile eş güdümlü vatandaşlara süratli bir şekilde kredi sonucu vermektedir. Para lazım derseniz ve nakit paranız olması durumunda 3 yıla vadeye kadar prosedür yapacak olan şahıslara ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak kredi müjdesinden yararlanabilecektir.

Gözden kaçırmayın

Türkiye Tarihinin Tek Toprak Kaybeden Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Büyük Gaf! "Sultan Erdoğan" Abdülhamit Sevdası İle Battı Türkiye Tarihinin Tek Toprak Kaybeden Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Büyük Gaf! "Sultan Erdoğan" Abdülhamit Sevdası İle Battı

Kredi alacak olan kişiler, 11000 TL'ye kadar almış oldukları bu kredilerde 3 sene vadeye kadar prosedür yaparak ilk taksit ödemesinde erteleme gerçekleştirmek istiyorlarsa banka şubesinde bu konuyla alakalı bilgi vermesi gerekiyor. 

Ziraat bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara banka 3 dakika içerisinde netice vermektedir. SGK destekli olarak kredi alabilmek istiyorsanız bankadan SGK üzerinden emekli maaşı almanız ya da sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekmektedir.