Ve beklenen oldu! Star TV ekranlarında reyting rekorları kıran sevilen dizi final kararı aldı! Her hafta reytingleri yükselterek devam eden dizi final kararı hayranlarını büyük üzüntüyle karşılandı! Hem oyuncu kadrosuyla hem hikayesiyle çok sevilen dizi başka bir kanala geçsin diye kampanyalar yapılıyor! Ancak Star TV kararını verdi ve sevilen dizi final kararı aldı!

Sol Yanım dizisi final yapıyor!

Ekran macerasına perşembe günü başlayan ancak Özcan Deniz dizisi Seni Çok bekledim cuma gününe alınmasıyla çarşamba gününe kaydırılan Sol Yanım final kararı aldı! Sol Yanım dizisi reyting kurbanı diziler arasında yer alarak ekran macerasını tamamladı!

BKM imzalı dizi Star TV ekranlarına veda ediyor! Özya Yağız, Cansel Elçin, Defne Samyeli, Tolga Mendi, Emre Bey ve Cemre Baysel gibi yıldız isimlerin kadrosunda yer aldığı Sol Yanım dizisi final yapıyor!

Sol Yanım ne zaman bitiyor?

Star TV sevilen dizisi Sol Yanım 13. bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlıyor.

Sol Yanım başka kanala yada platforma geçer mi?

Hem gençlik dizisi olması hem hayranlarının sosyal medyada trendlerden düşürmediği Sol Yanım dizisi başka kanala geçme ihtimali yok. Ancak Exxen platformuna geçmesi mümkün. Hem BKM sahibi Yılmaz Erdoğan'la Acun Ilıcalı iyi ilişkisi hem hayranlarının baskısı Sol Yanım dizisi Exxen olabilir!

2 bölüm sonra bitiyor!

11. bölümüyle ekranlara gelen Sol Yanım, 2 bölüm sonra bitiyor! Sol Yanım 13. bölüm çekimleri bugün tamamlandı ve set durdu! Ancak ekip ayrılmadan hayranlarının sesini duyurursa Hem Yılmaz Erdoğan hem Acun Ilıcalı tarafından Sol Yanım Exxen olabilir!

Sol Yanım dizisi final kararı ardından hayranları Exxen için güzel bir kampanya yapıyor ancak Defne Samyeli suçlaması oldukça gereksiz olarak düşünülüyor!