Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay ve Can Nergis'in yer aldığı Kağıt Ev dizisi dün ilk bölümü ile ekranlara geldi. Psikolojik gerilim gibi seyreden dizi ilk bölümü ile sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Dizinin yıldızı usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu perfdormansı ile sosyal medyada övgüler alıp TT olurken diziye dair yapılan yorumlar ikilemde kaldı. Peki 19 Nisan 2021 Pazartesi reyting sonuçlarında Kağıt Ev kaçıncı oldu? Star Tv'nin yeni dizisine kaç bölüm ömür biçildi? İşte detaylar!

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Pazartesi akşamları Fox Tv'de Yasak Elma, ATV'de Maraşlı, Show Tv'de Çukur dizilerine rakip olarak konularak adeta ölüm gruba düşen Kağıt Ev reytinglerde beklenildiği gibi ilk bölüm varlık gösteremedi. Diziyi bekleyenler ise Star Tv'ye Pazartesi'nin yanlış seçim olduğunu söyleyerek tepki gösterdi. 

Kağıt Ev dizisinin ilk bölümü, tanııtım fragmanalarından konuyu tahmin edenleri ters köşe yaptırdı. Dizide bir Ceza Hukuku Profesörü olan Cihan Fırtına katıldığı "Suçlu Peşinde" programının yapımcı ve suncusu Azra İnce’nin kendisini baştan çıkaran cazibesine yenilir ve beraber olur. Cihan'ın 16 yaşındaki psikolojik sorunları olan kızı Cemre ise bu ihaneti fark eder ancak yanlış kadından şüphelenerek evin yardımcısı Gülsüm'ün kızı olan ve Cihan'ın oğlu ile Mert ile gizlice aşk yaşayan başarılı sevgilisi İnci'yi babasının metresi sanır. Cemre kava sırasında İnci'nin ölümüne neden olur. Ancak nundan tek bir pişmanlık ve üzüntü duymaz. Üzerine oldukça rahat ve psikopatça davrandığı halde babası Cihan ve annesi Aylin tarafından korunur ve cinayet gizlenir.

KAĞIT EV DİZİSİ YORUMLARI

Kağıt Ev dizisi sosyal medyada yorumları nasıl? Sosyal medayda Kağıt Ev dizisi için kimisi çok beğendiklerini yazarken kimileri ise artık cinayet ve psikolojik sorunlu karakter dizilerinden çok sıkıldıklarını ve insanları kötü etkilediklerini söyleyerek diziye olumsuz eleştirilerede bulundu. 

Dizinin Pazartesi günün hiç şansı olmadığ ise en çok yazılan görüşlerden biri oldu. 

KAĞIT EV REYTİNGLERDE KAÇINCI OLDU?

Star Tv'nin yeni dizisi Kağıt Ev ilk bölümü ile reytinglerde varlık gösteremedi. 19 Nisan 2021 Pazartesi reyting sonuçları şu şekilde;

TOTAL İLK 10 PROGRAM

CUKUR       

ESRA EROL'DA     

YASAK ELMA         

SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER       

MARASLI 

CUKUR (OZET)      

SURVIVOR   

MUGE ANLI ILE TATLI SERT     

MARASLI (OZET)   

AB İLK 10 PROGRAM

CUKUR       

SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER   

YASAK ELMA         

MARASLI     

CUKUR (OZET) 

ESRA EROL'DA     

SURVIVOR   

UYANIS BUYUK SELCUKLU (TKR)

KAGIT EV 

MUGE ANLI ILE TATLI SERT

Editör: İlan35