Stranger Things dizisinin ve Enola Holmes filminin 17 yaşındaki genç yıldızı Millie Bobby Brown'ın ilginç bir set alışkanlığı ortaya çıktı. 2019 yılında vizyona giren Godzilla II: Canavarlar Kralı filminde Madison Russell karakterini canlandıran Brown, d

Stranger Things dizisinin ve Enola Holmes filminin 17 yaşındaki genç yıldızı Millie Bobby Brown'ın ilginç bir set alışkanlığı ortaya çıktı. 2019 yılında vizyona giren Godzilla II: Canavarlar Kralı filminde Madison Russell karakterini canlandıran Brown, devam filmi Godzilla Vs Kong'da da başrolde yer alıyor. Filmin oyuncularından Brian Tyree Henry ile Julian Dennison'ın Metro gazetesine verdiği röportaj ilginç bir gerçeği ortaya çıkardı. Genç yıldız Millie Bobby Brown'ın sette köpek gibi havladığı belirtildi.


"Belki de hayatının havlamaktan hoşlandığı bir dönemiydi"


Şili'de 24 Mart'ta gösterime giren Godzilla Vs Kong filmiyle ilgili röportaj veren Brian Tyree Henry (39) çekimler sırasında çok eğlendiklerini söyledi. Çekim arasında nefesleri tükenene kadar bağırdıklarını kaydeden Henry, filmin başrolü Millie Bobby Brown'ın havlamayı çok sevdiğini aktardı.Filmde Josh Valentine karakterine hayat veren Julian Dennison ise bu havlama olayının sadece o film setinde gerçekleşen anlık bir olay olup olmadığını bilmediklerini söyledi. 17 yaşındaki Millie Bobby Brown'ın enerji gerektiren sahnelerden önce köpek gibi havladığını kaydeden Dennison, "Belki de hayatının havlamaktan hoşlandığı bir dönemiydi" diye konuştu.

Millie Bobby Brown'ın kariyeri


İlk oyunculuk tecrübesini ABC'nin dizisi "Once Upon a Time in Wonderland" ile elde eden 2004 doğumlu Millie Bobby Brown, 2014'te Intruders adlı diziyle ilk başrolünü almış oldu. 2015 yılında Modern Family ve Grey's Anatomy adlı dizilere konuk oyuncu olarak dahil olan Brown, asıl patlamasını bir sonraki yıl yaptı.2016 yılı Temmuz ayında henüz 12 yaşındayken rol aldığı fantastik Stranger Things dizisiyle geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanan Brown, bir sonraki yıl Calvin Klein kampanyasında modellik de yaptı. 2019'da Godzilla II: Canavarlar Kralı ve 2020'de Enola Holmes adlı sinema filmlerinde boy gösteren genç yıldız, bu yıl 24 Mart'ta vizyona giren Godzilla vs. Kong filminde de rol aldı.