Süleyman Soylu istifa edecek iddiası! Erdoğan Devlet Bahçeli ile Süleyman Soylu istifasını görüşecek iddiası

Süleyman Soylu istifa edecek iddiası! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son dakika Devlet Bahçeli ile görüşme kararı aldı. Devlet Bahçeli ve Recep tayyip Erdoğan görüşmesi sonrası Süleyman Soylu'nun

Gündem 18.05.2021 - 16:37 18.05.2021 - 16:38 Berkay Keskin

Süleyman Soylu istifa edecek iddiası! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son dakika Devlet Bahçeli ile görüşme kararı aldı. Devlet Bahçeli ve Recep tayyip Erdoğan görüşmesi sonrası Süleyman Soylu'nun istifa edeceği iddia ediliyor!

Süleyman Soylu istifa edecek iddiası!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programını değiştirerek Devlet Bahçeli ile görüşmesi sosyal medyada Süleyman Soylu istifa edecek iddialarını beraberinde getirdi. 18 mayıs salı günü Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan görüşmesi sonrası Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığından af talebi gündeme geleceği iddia edildi.

Erdoğan ve Devlet Bahçeli son dakika görüşmesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşeceği duyuruldu. Ajanslara son dakika olarak geçirilen haber sonrası Devlet Bahçeli ve Recep Tayyip Erdoğan'ın Süleymnan Soylu istifa konusu görüşeceği öğrenildi. Kulislerde Süleyman Soylu görevi bırakmak istediği, ancak MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin izin vermediği bilgisi geliyor.

Süleyman Soylu ve 2 bakan istifa ettiği iddiası!

Süleyman Soylu istifa haberleri sonrası Süleyman Soylu'yla beraber 2 bakanın da istifa ettiği iddia ediliyor. Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Süleyman Soylu ve iki bakanın istifasını da görüşeceği öğrenildi.

Daha önce bir kez daha istifa eden Süleyman Soylu, istifayı bu sefer yayınlarsa göreve dönmeyeceği bu sebeple Devlet Bahçeli ve Erdoğan'ın görüştüğü öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@