TV8 sevilen yarışması Survivor 2022 All star'a yedeklerden katılımlar devam ediyor. Acun Ilıcalı dün akşam yapılan Ada konseyinde yeni gelecek olan yarışmacının Ayşe Yüksel olduğunu duyurdu. Peki, Survivor 2022 Ayşe Yüksel kimdir? Ayşe Yüksel ne zaman Survivor'a katılacak?

Ziraat Bankası emekli maaşlarını alanlara uyarı verdi ve 100.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyası başlattı! Ziraat Bankası emekli maaşlarını alanlara uyarı verdi ve 100.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyası başlattı!

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2022 All Star kadrosu ile hız kesmeden devam ediyor. Bu yıl oldukça geniş bir kadroya sahip olan Survivor 2022 yarışmasında yedek yarışmacılar da dahil oluyor. Acun Ilıcalı dün akşam yapılan Ada konseyinde Survivor'a katılacak olan yeni yedek yarışmacının Geçtiğimiz sezon yarışan ve çok sevilen isimlerden Ayşe Yüksel olduğunu duyurdu. Peki, Survivor 2022 Ayşe Yüksel kimdir? Ayşe Yüksel Survivor'a ne zaman katılacak hangi takıma girecek?

Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşında, Nereli?

Ayşe Yüksel, ilk olarak Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler kadrosunda yer aldı. 23 Mayıs 2000 tarihinde dünyaya gelen Ayşe Yüksel Düzcelidir. Hala hayatına Düzce'de devam eden ve eğitimini de burada tamamlayan Ayşe Yüksel, spor yöneticiliği bölümünde okumaktadır. Ortaokul yıllarından itibaren masa tenisi eğitimi alan ancak Daha sonrasında voleybol ve halter gibi farklı spor dalları ile de ilgilenen Ayşe Yüksel tenis antrenörlüğü ile yapmaktadır. Lisede basketbol takımında da yer alan Aysel Yüksel Üniversitede 1 yıl Futsal ve yüzme dersi de almıştır.

survivor-2022-ayse-yuksel-kimdir-ayse-yuksel-ne-zaman-survivora-katilacak-2

Survivor Ayşe Yüksel hangi takıma gelecek?

Survivor 2022 All Star takımına yedek yarışmacılar dahil olmaya devam ediyor. O isimlerden biri de Survivor 2021'e damga vuran Ayşe Yüksel oldu. Acun Ilıcalı dün akşam yaptığı açıklamada geçtiğimiz yıl yarışan Ayşe Yüksel'in bu sezon gönüllüler takımında yarışacağını duyurdu.