Survivor 2022 All Star yarışmasında Bugün yeni bir ödül oyunu daha oynanacak. Peki, Survivor 22 Şubat 2022 Ödül oyununu kim kazandı? 22 Şubat Survivor 2022 ödülü kim aldı?

TV8 sevilen yarışması Survivor 2022 All Star tüm hızı ile ekranlarda devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının kıyasıya mücadelesi ekranlara Taşıyan yarışma programı ilgi ile takip edilirken aynı zamanda ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunu sonuçları da merakla bekleniyor. Bugün Survivor'da yeni bir ödül oyunu daha oynanacak. Dokunulmazlık oyunlarını tamamlayan yarışmacılar ödül oyunu için karşı karşıya gelecek. Peki, Survivor 22 Şubat 2022 Ödül oyununu kim kazandı? Survivor 22 Şubat 2022 ödülü kim aldı?

TV8 de Fenomen haline gelen yarışma programı Survivor 2022 All Star sezonu ile ekranlara damga vurmaya devam ediyor. Her bölümüyle ekranda izlenme rekorları kıran aynı zamanda sosyal medyada çok konuşulan yarışmada bugün yarışmacılar yeni bir ödül oyunu için daha parkura çıkıyor. Bu hafta dokunulmazlık oyunları tamamlandı 2 oyunu ünlüler takımı bir oyunu gönüllüler takımı kazandı Ve 4 eleme adayı çıktı. Şimdi yarışmacılar için önemli olan ödül oyunları başlıyor. Peki, Survivor 2022 All Star Ödül oyununu kim kazandı? Survivor 22 Şubat 2022 ödülü kim aldı?

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

survivor-22-subat-2022-odulu-kim-kazandi-survivor-2022-all-star-odul-oyununu-kim-aldi-2

Haftanın eleme adayları belli oldu

Survivor 2022 All Star'da en kritik oyunları olan dokunulmazlık oyunları tamamlandı. Bu hafta iki dokunulmazlık oyunu kaybeden gönüllüler takımından 3 eleme adayı çıktı. Ünlüler takımı ise bir dokunulmazlık oyununu kaybederek bir eleme adayı çıkardı. Gönüllüler takımının eleme adayları Yunus Emre, Yasin ve Gökhan olurken Ünlüler takımının eleme adayı ise Nagihan oldu. Gönüllüler takımında dün akşam yapılan oylama sonucunda Ada karıştı. Gökhan'ın potaya yazılması Yasin'i çok sinirlendirirken özellikle 3 arkadaşın aynı anda eleme potasında olması dolayısı ile kavga çıktı. Bu akşam Acun Ilıcalı acil durumun konseyini topluyor ve yarışmacılar için son kararı veriyor.

Survivor 22 Şubat 2022 Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da dokunulmazlık oyunları kadar ödül oyunları da yarışmacıların dinç ve dinamik kalması için son derece önemli. O nedenle hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı ölüyor unvanını da kazanmak için yoğun çaba sarf ediyor. Bu akşam haftanın ilk ödül oyunu oynanacak ve ödülünde büyük olması bekleniyor. Survivor 22 Şubat 2022 ödül oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...