Survivor Nisa'nın milyonluk tabiri ile anlaşma yaptığı içecek markası ifşa oldu

Survivor'un şaibeli olduğuna inanıldığı şampiyonu Nisa Bölükbaşı zaten Allstar öncesinde de gündemde olan isim iken, şampiyonluğu sonrasında da egoluğu ile gündemde yorumları çok konuşuluyor. Survivor bitmesi sonrasında hayatından bir çok kişiyi çıkaran ve tabiri caiz yorumlarda da şımarıklık olarak yapılan bu yorum sonrasında geçtiğimiz gün Survivor Nisa hakkında yeni bir reklamn yüzü anlaşması yapıldı. 

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Milyonluk reklam geliri alacağını öğrendiğimiz Survivor Nisa'nın bir içecek firması ile anlaştığı ve sadece reklamlarda değil de afişlerde de  boy göstereceği söyleniyor. 

Kendisine yapılan reklam teklifleri arasından işine en çok geleni tercih eden Nisa tercihini yaptığını da bizzat açıklamış bulunurken, bunun da markasını henüz açıklamadığı bir içicek markası olduğu söyleniyor.

İfşalar sonrasında Nisa Bölükbaşı'nın Dimes markası ile anlaştığını ve reklamlar artı afişlerdeolacağını da öğrendik. 

Survivor birinciliği sonrasında tüm reklamcıları adeta peşinden koşturan Survivor Nisa, çok yakında reklamlarda karşımıza çıkacak.