TBMM'de Karar Verildi! İhtiyaç Sahiplerine 5 Ay Ertelemeli 10.000 TL Nakit Ödeme Yapılacak

TBMM'de karar verildi. İhtiyaç sahibi vatandaşlar için 5 ay ertelemeli 10 bin lira tutarında nakit ödemesi yapılacak. Detaylar belli oldu. Haberimizde gerekli detayları okuyabilirisiniz…

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde karar verilen ön görü ile kamu bankaları tarafından 10 bin lira nakit ödeme gerçekleşecek. Son dakika haberi olarak verilen kampanyada ayrıntılar belli oldu. TBMM’den geçen karar, kamu bankaları tarafından uygulamaya koyulacak. 10 bin lira tutarındaki nakit ödeme kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar kamu bankası olarak hizmet sunan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yapabilir. Düşük faiz oranlarını uygulandığı kredi kampanyasında başvuruda bulunan vatandaşların gerekli şartları yerine getirmeleri gerekir. Şayet şartlar yerine getirilirse 3 ay ertelemeli krediden faydalanma imkânına sahip olabilirler. 10 bin lira tutarlı ve 3 ay ertelemeli olarak verilecek olan kredinin kullanımı anında gerçekleşebilecek.

SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI

Ziraat bank Tarafından Verilen Krediye Başvuru 

Ziraat Bankası tarafından verilen krediye başvuru yapmak isteyenler, her hangi bir işyerinde çalışıyor ise 6 aylık sigorta primlerinin ödenmesi karşılığında başvuru yapabilecek. Başvuru sonucu onay alınması halinde 10 bin lira tutarındaki ihtiyaç kredisi banka hesabına hemen aktarılabilecek. Aktarılabilmesi için mobil uygulama üzerinden kredi veya nakit başvurusunun yapılmış olması gerekir.

Vakıfbank Tarafından Verilen Krediye Başvuru

Vakıfbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvuru yapmaları durumunda düşük faiz oranlarını ile işlem gerçekleştirebilecekler. Bunun için en yakın banka şubelerine giderek gerekli başvurularını yapmaları gerekir. Bunun yanı sıra internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapma imkânı mevcut. 10 bin liralık kredi kampanyasından faydalanmaları mümkün olacak.

Halkbank Tarafından Verilen Krediye Başvuru

Halk Bankası tarafından devlet destekli olarak verilen nakit krediye başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar, kendilerine en yakın banka şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebilir. Banka şubesine gitmeye zamanı olmayanlar için internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden de başvuru yapma imkânları bulunuyor. Başvuru yapabilmek için birden fazla seçenek mevcut gözüküyor.