TC kimlik numarası son hanesi 0-2-4 olanlar ödeme aldı! 6-8 olanlar yarın ödeme alacak: 74000 TL ödeme haberi gündemde!

Tc kimlik numarası son hanesi üzerinden alınacak olan 74000 TL krediyle ilgili duyuru paylaşıldı. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit ödemelerden faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri Yapı Kredi Bankası üzerinden gerçekleştirilecek. Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, şubelere gitmeden bu işlemleri 74000 TL olarak hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. 

24 ay vadeli 36 ay vadeli kredi seçenekleriyle birlikte işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşların başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden de yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılacak ve banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda işlem yapılacaktır. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanmaktadır. 

Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu! Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu!

BAŞVURU

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 

Sadece SMS ile birlikte değil, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların özellikle kredi işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyaları katılabilmeleri için başvurularını gerçekleştirebilecekleri kampanyalar dahilinde 3 ay ertelemeli işlem yapacağını da söylemek istiyoruz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu haricinde internet bankacılığı uygulaması üzerinden de 24 ay vadeli 74000 TL kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan tutar, hesabınıza yatırabilirsiniz.