TC kimlik numarasına 22000 TL ödeme yattı! Son dakika açıklandı!

Kimlik numarasına 22000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank'ın başlatmış olduğu kredi kampanyasına katılmaları durumunda ihtiyaç kredilerini hemen hesaplarına yatırabiliyor. 22000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve iki banka üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar, 22000 TL'ye kadar alacakları bu ihtiyaç kredileri, kampanyalarına başvuruları sonrasında 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullanabilmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha önce bankalardan, icralık ve avukatlık olan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştiremez. Kara listede olan vatandaşlar, öncelikli olarak kara liste, borçlarını ödeyecekler ve daha sonra belirli bir süre bekledikten sonra kredi kartı başvurusu yaparak tekrardan banka kredi sicili oluşturması gerekecek. 

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik ve aylık gelir yazarak, o mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda banka üzerinden kredi başvurusu yapmış olursunuz. ayrıca bankanın mobil uygulaması üzerinden ve internet bankacılığı uygulaması üzerinden de kredi kullanmanız mümkündür. 

TEB Ocak 2023 Emekli Promosyon Ödemeleri Açıklandı! Emekli Maaşı Alanlara Yüksek Promosyon Fırsatı! TEB Ocak 2023 Emekli Promosyon Ödemeleri Açıklandı! Emekli Maaşı Alanlara Yüksek Promosyon Fırsatı!

Finansbank, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Bu banka üzerinden de TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olursunuz. Sms ile kredi onayı almanız durumunda size en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanabilir ve onaylanan tutarı görebilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu, ayrıca banka şubelerinden banka müşteri hizmetleri numarası üzerinden de yapılmaktadır.