TEB Bank son dakika sabah açıkladı! 90 gün erteleme bağlamında nakit kredi kampanyası adeta başladı! Duyuru yapıldı. Her vatandaş alabilecektir. İşte detaylar...

TEB Bank'tan müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. TEB Bank son dakika sabah açıkladı! 90 gün erteleme bağlamında nakit kredi kampanyası adeta başladı! Duyuru yapıldı. Her vatandaş alabilecektir. İşte detaylar... Bu anlamda Nakit gereksinimi olan ya da başka bankalara borcu olan vatandaşlar bağlamında hem tüketici hem de borç aktarımı kredisi kampanyası başladı. Bu kampanyayı başlatan TEB Bank, resmi internet sitesi üstünden yaptığı duyuru ile eş güdümlü 50.000 TL'ye kadar gelir belgesiz ve 3 sene vadeli, 50.000 TL üstünde ise belgeli ve 24 ay vadeli kredi vereceğini duyurdu. Kredilerde TEB Bank 90 gün ertelemeli olarak müşterilerine olanak sağlayacaktır. Akbank üstünden müracaat yapan ve kredi onayı alan kişiler, 90 gün ertelemeli olarak banka üstünden nakit kredi kullanabileceklerdir. 

TEB Bank başvuru amacıyla lüzumlu hal nedir?

TEB Bank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılacak vatandaşlar müracaatlarını TEB Bank  mobil uygulamasından ya da TEB Bank bireysel işlemler menüsünden yapabileceklerdir. TEB Bank uygulamasına girecek olan vatandaşlar 90 gün ertelemeli kredi amacıyla müracaatlarını 7 gün 24 saat yapabileceklerdir. TEB Bank internet sitesi üzerinden de müracaat yapılabilmektedir.

TEB Bank direk uygulamasından 90 gün ertelemeli kredi sekmesini seçerek müracaatınızı yapılabilir ve 50.000 TL'ye kadar onay alırsanız anında hesabınıza bu parayı yatırabilirsiniz. 

Kampanya tarihinden sonra müracaat yapacak olan şahıslar, ilaveten banka şubelerinden yalnızca kimlikleri ile eş güdümlü de müracaat yapabileceklerdir.

Kredi müracaatınızı bankamız politikaları kapsamında değerlendirilir ve makul olması halinde kullandırım yapılabilir. Banka tarafından yapılacak olan araştırma bağlamında yapılan başvuruda olumsuz durumlarda ortaya çıkabilir. Bu anlamda ya kredi onaylanır, ya da onaylanmaz. 

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

Kredi müracaatı yapacak olan şahıslar ilaveten KREDİ TC KİMLİK numarasını aratarak bu mesajı 4466 numarasına göndererek de akbank sms kredi müracaatı yapabileceklerdir. 

TEB Bank bağlamında banka müşterisi değilseniz; Teb.com.tr'den basitçe başvurabilirsiniz. Yapılan kredi başvurunuz onaylandığı takdirde; Size en yakın TEB Şubesi'ne giderek ve bu anlamda (https://www.teb.com.tr/en-yakin-teb-sube-atm/) evraklarınızı imzaladıktan sonra kredinizi anında kullanabilirsiniz.