THY seferleri iptal mi? Yarın THY Sabiha Gökçen uçuşları ertelendi mi? THY seferleri neden iptal edildi, hangi uçuşlar iptal oldu?

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!

THY seferleri iptal mi 10 Mart 2022? Hangi uçuşlar iptal oldu? THY Sabiha Gökçen Uçuşları neden iptal edildi? İstanbul’da 10 Mart 2022 günün beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle önlemler artıyor. Geçtiğimiz günlerde hayatı felç eden kar yağışında yolcuların mağdur olması üzerine THY erken davrandı. THY ve AnadoluJet resmi internet sitesi üzerinden yaptıkları açıklamada İstanbul'da yağması muhtemel kar yağışı nedeniyle seferlerin iptal edildiğini duyurdu. Peki, hangi seferler iptal oldu 10 Mart 2022?

10 Mart 2022 THY seferleri iptal mi edildi? 10 Mart 2022 THY Sabiha Gökçen uçuşları ertelendi mi? İstanbul’da 10 Mart 2022 Perşembe gününden itibaren yoğun kar yağışının etkili olacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji ve AKOM konu hakkında peşpeşe uyarılar yayınladı. Kar uyarısı nedeniyle iptaller de gelmeye başladı. THY 10 Mart Perşembe Sabiha Gökçen uçuşları da ertelendi. Peki, THY hangi uçuşlar iptal edildi?

THY seferleri iptal mi 10 Mart 2022

Meteoroloji ve AKOM günlerdir İstanbul'da beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle uyarılarda bulunuyor. 10 Mart 2022 Perşembe Günü başta İstanbul olmak üzere birçok ilde yoğun kar yağışı etkili olacak. Türk Hava Yolları ve AnadoluJet beklenen kar yağışına saatler kala peş peşe uçuş iptalleri açıklamaya başladı. Türk Hava Yolları'nın Yarın İstanbul Havalimanı'ndan gerçekleşmesi gereken 185 seferi ile anadolujet'in Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan gerçekleşmesi gereken 20 iç hat seferi olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi. 9 Mart çarşamba günü sabah saatlerinden itibaren İstanbul'un yüksek kesimlerinde kar yağışının etkili olmaya başladığı öğrenildi.

10 Mart 2022 okullar tatil mi?

10 Mart 2022 okullar tatil mi, İstanbul'da kar tatili var mı? Öğrenciler ise İstanbul'da yoğun kar yağışı nedeniyle Okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarılar sonrasında İstanbul Valiliği’nden bir açıklama bekleniyordu. Ancak şu ana kadar İstanbul Valiliği herhangi bir kar tatili açıklaması yapmadı.