Tolga Çevik evlilik yıldönümlerini kutlamak için eşine övgü dolu bir yazı yazdı. Ancak bu post sosyal medyada tartışma yarattı.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

Arkdaşım Hoşgeldin programının yetenekli ismi Tolga Çevik evlilik yıldönümünü kutladığı bir paylaşım yaptı. Paylaşımda eşinden övgüylse söz eden Çevik'in sözleri bazı kullanıcıları rahatsız etti.

Ünlü oyuncu Tolga Çevik, evliliklerinin 13. yılında eşi Özge Çevik'e aşkını yazdı. Çevik yazıda eşine övgü dolu sözler söyledi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın kardeşi Özge Çevik ile evli olan Tolga Çevik eşine aşkını şu sözlerle duyurdu;

"Beni 97 model arabam 68 bin km'deyken ve evimiz kirayken seçtiğin, Bana tahammül ettiğin, güzel bir hayat ve huzur yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de "Bakıcı şart' demeden, arkadaşların gezerken kucağında, salladığın, Doğururken 'Allah aşkına şu kadrajci fotomuzu çeksin' diye moda deliliği yapmadığın için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş Hanım."

FitfGwzXwAEwOMH

Ancak bu sözler Twitter'da bazı kullanıcılar tarafından "Bakıcı ve fotoğrafçı isteyen kadınları gömmeden yapılamıyor mu?" sözleri ile tepki aldı. Ancka bu tepkiye çoğu kullanıcı ise "Öyle bir kadın neden övülsün" diyerek tepki verince sosyal medyada yeni bir tartışma konusu çıktı.

Tolga Çevik'in bir dönem Ezgi Mola ile adı aşk dedikodularına karışmış Mola'nın "Evli bir adama aşık oldum" sözleri ile Çevik'i işaraet ettiği iddia edilmişti.