TRT'nin dizilerini bir bir bitirmeye devam ediyor. TRT sevilen bir dizisinin daha fişini çekti! Önce Payitaht Abdülhamid ardından Tövbeler Olsun dizilerini bitiren TRT bir dizisinin daha fişini çekti.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…
TRT'nin dizilerini bir bir bitirmeye devam ediyor. TRT sevilen bir dizisinin daha fişini çekti! Önce Payitaht Abdülhamid ardından Tövbeler Olsun dizilerini bitiren TRT bir dizisinin daha fişini çekti.

Yeni dizilerinin çekimleri devam eden TRT, sırada olan yeni sezon dizilerine yer vermek için tek tek dizilerini bitirmeye devam ediyor. TRT 1 Ekranlarının sevilen bir dizisi daha veda ediyor. Final tarihi açıklanmasıyla birlikte dizinin hayranları yapımcıyı mesaj yağmuruna tuttu.

TRT TEK TEK BİTİRİYOR

TRT'nin sevilen dizisi Benim Adım Melek dizisi ekranlara veda edeceği tarih belli oldu. TRT'nin Çarşamba akşamları dizisi Benim Adım Melek ekranlara veda ediyor.

Başrollerinde Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı Benim Adım Melek dizisi 2 sezonun ardından ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin final tarihi de belirlendi. Benim Adım Melek dizisi 3. sezon onayını alamayarak seyirciye veda ediyor.Üs Yapım imzalı, Cem Akyoldaş'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Benim Adım Melek dizisi final bölümü netleşti. Gaziantep'te çekilen Benim Adım Melek dizisi ekranlara veda bölümünün tarihi açıklandı.

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Bu akşam 60. bölümü ile ekranlara gelecek olan TRT 1 dizisi Benim Adım Melek, 66. bölümüyle ekranlara veda edecek. Benim Adım Melek dizisi 66. bölümüyle seyircisine veda ettiriliyor.

Yeni sezon öncesi dizilerinin bir bir fişini çeken TRT, son olarak Benim Adım Melek dizisinin de final kararını verdi. Benim Adım Melek dizisi 66. bölümü ile ekranlara veda edecek.

BENİM ADIM MELEK FİNAL BÖLÜMÜ

Benim Adım Melek dizisinin final bölümünde neler olacak merak edilmeye başlandı. Dizinin mutlu sonla final yapması beklenirken son bölüme kadar heyecanlı gelişmelerin yaşanacağı da belirtildi. Bu akşam 60. bölümü ile ekranlara gelecek dizi 6 bölüm sonra final yapacak.

DİZİDEKİ ROL ARKADAŞININ ANNESİ İLE EVLENMİŞTİ

Benim Adım Melek dizisinin Halil'i Kutsi rol arkadaşı küçük oyuncu Poyraz Ar'ın annesi Sibel Ülker ile evlenmişti. 48 yaşındaki Kutsi, eşi Sibel Ülker ile çektiği fotoğrafını paylaştı ve "O kadar güzel gülüyor ki... İyi ki varsın. İyi ki sevmişim seni. Sağ ol yanımda olduğun için, ömrüme ömür kattığın için; benim gönlü güzel, kalbi güzel günebakanım..." diyerek aşını bir kez daha ilan etti.