Yetenekli, güzel dikkat çekici oyuncu Tuğçe Karabacak 9 Şubat 1987 senesinde Isparta’da dünyaya gelmiştir. Son dönemlerde en çok dikkat çeken oyuncular içerisinde olan Karabacak oldukça güzel bir oyuncu.

Hem yetenekli hem güzel bu oyuncu son dönemde genç bir kitle tarafından merakla takip ediliyor. Gündeme uyum sağlayan güzel oyuncu televizyon dizileri yanında internet dizilerinde de rol almaya başlamıştır. Kendisi en son Netflix platformunda yayınlanan 50 metrekare isimli dizide Avukat Özlem karakterine hayat vermiştir.

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

Tuğçe Karabacak Nereli?

Tuğçe Karabacak Isparta’da dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası hakkında detaylı bilgi bulunmayan oyuncunun aslen nereli olduğu ise bilinememektedir. İstanbul’da Marmara üniversitesinde moda üzerine lisans eğitimi alan güzel oyuncunun resim yeteneğinin de oldukça gelişmiş olduğu bilinmektedir. Güzelliği, oyunculuk ve resim yetenekleri ile şu an halen aktif oyunculuk yapan Tuğçe Karabacak İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Tuğçe Karabacak Kaç Yaşında?

Tuğçe Karabacak 1987 senesinde Isparta’da dünyaya gelmiştir. Güncel tarihimize göre hesaplamalar yaptığımızda yetenekli oyuncunun yaşı 34 çıkmaktadır. Şubat ayının başlarında doğan güzel oyuncunun burcu ise kovadır. Sosyal medyayı etkin biçimde kullanan güzel oyuncu buradan takipçileri ile samimi ve içten bir iletişim kurmayı başarıyor. Yeni projelerini ve dahil olduğu işleri bu platformdan tanıtan güzel oyuncu aynı zamanda sosyal medya sayesinde sosyal sorumluluk projeleri de yürütebilmektedir. Tuğçe Karabacak marka elçilikleri ve sponsorluklar sayesinde sosyal medya ve internet ile kendisine gelir de sağlamaktadır.

Tuğçe Karabacak Dizileri

Tuğçe Karabacak 1987 senesinde Isparta’da dünyaya gelmiş ardından İstanbul’a gelmiştir. Üniversite yıllarında geldiği bu şehirde Marmara Üniversitesinde Moda bölümünde eğitim almış ve okulundan başarılı biçimde mezun olmuştur. Resim yeteneğinin oldukça iyi olduğu bilinen Tuğçe Karabacak oyunculuk yeteneği dışında güzelliği ve diğer yetenekleri ile de anılıyor. İlk kamera önü oyunculuk deneyimi sinema filmi ile olan güzel oyuncu kariyerinin ilerleyen dönemlerinde daha çok televizyon dizisi projelerinde yer almıştır. Şimdilerde televizyon projesi ağırlıklı bir kariyer ile hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor yetenekli oyuncu.

2015 senesinde Hayalet Dayı ismindeki sinema filminde ilk kez oyuncu olarak kamera önüne geçmiştir güzel oyuncu. Tuğçe Karabacak bu filmde Aylin karakterine hayat vermiştir ve henüz ilk projesi olmasına rağmen dikkat çekmiş beğeni ile karşılanmıştır.

Aynı sene yani 2015 senesinde Şehrin Melekleri isimli televizyon dizisinde de rol almıştır yetenekli oyuncu. Bu dizide canlandırdığı Leyla karakteri oldukça başarılı bulunmuş hem seyirci hem de yapımcılar tarafından dikkat çekici bir keşif olarak karşılanmıştır.

2016 senesinde Posta Kutusu ve Aşk Laftan Anlamaz güzel oyuncunun kariyerinde dahil olduğu diğer projelerdendir. Aşk Laftan Anlamaz televizyonların en sevilen romantik komedi yapımları arasında sayılmaktadır. Başrolünde Hande Erçel ve Burak Deniz’in bulunduğu dizide Tuğçe Karabacak Didem karakterine hayat vermiştir. Genç ve dinamik oyuncu sıklıkla genç kitleye hitap eden yapımlar arasında yer almaktadır.

2017 senesinde Bahtiyar Ölmez isimli televizyon dizisi projesinde Nilay karakterine hayat veren yetenekli oyuncu aynı sene Kaç Kaçabilirsen adlı yapımda Vildan karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

2018 senesinde Koca Koca Yalanlar dizisinde de rol alan güzel oyuncu burada canlandırdığı Sude karakteri ile de birçok taktir ve beğeniyi toplamayı başarmıştır.

En son projesi olan 50 metrekare dizisi ise bir internet dizisi projesidir. Dizide Avukat Özlem karakteri ile oldukça ilginç bir karaktere hayat vermiştir. Tuğçe Karabacak kadar dizinin tamamı da çok beğenilmiş adından çokça bahsettirmiştir.