Ünlülerin Oynadığı Oyunlar ( Pubg Mobile 1.Sırada )

Mobil oyunlar arasında hızlı bir şekilde zirveye yükselen PUBG Mobile 2018 yılında piyasaya sürüldü. İlk çıktığı günden itibaren milyonlarca oyuncunun favori oyunu haline gelen PUBG Mobile ünlü isimle

Gündem 16.06.2021 - 13:59 16.06.2021 - 14:00 Berkay Keskin

Mobil oyunlar arasında hızlı bir şekilde zirveye yükselen PUBG Mobile 2018 yılında piyasaya sürüldü. İlk çıktığı günden itibaren milyonlarca oyuncunun favori oyunu haline gelen PUBG Mobile ünlü isimleri de etkisi altına aldı.

İndirmesi ve oynaması ücretsiz bir oyun olan PUBG Mobile toplamda 100 milyondan fazla kez indirilmeye sahip. Bu oyunda karakterinize bazı avantajlar sağlayan eşyaları satın alabilmek için hesabınıza PUBG Mobile UCyükleme yapmanız gerekiyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan oyun içi mağazasından satın alabildikleri eşyalar ile oyuncuların oyun keyfi ikiye katlanıyor.

Pubg Mobile Uc Adresi : https://www.gamesatis.com/pubg-mobile-uc

7’den 70’e Herkesin İlgi Odağı!

Oyun içerisinde toplumun her kesiminde insana rastlanabiliyor. Bazen ünlü bir şarkıcıyla bazen de ünlü bir oyuncuyla aynı oyunda yer almak bu oyunda sıradan bir şey olarak kabul ediliyor. Çoğunlukla gençlerin oynadığı oyunu oynamanın hiçbir yaşı olmadığını ise oyunda her yaştan oyuncuyla karşılaştığımızda anlıyoruz.

PUBG Mobile UC kodu alarak hesabınıza yüklediğiniz PUBG Mobile UC ile oyun mağazasından istediğiniz eşyayı elde etmeniz çok kolay.  Oyuncular hesaplarına UC yüklemek istediğinde PUBG Mobile Ucuz UC ilanlarını araştırıyor. Her yaştan insana hitap eden bu oyunda PUBG Mobile UC alma ve kostümlere sahip olma herkesin yapabileceği bir iş.

PUBG Mobile UC fiyatları almak istediğiniz UC miktarına göre değişse de her bütçeye ve her ihtiyaca uygun miktarda alabileceğiniz PUBG Mobile UC satın al ucuz ilanları da kullanıcılara yardımcı oluyor.

İşte O İsimler ;

-          Murat Boz - Tam bir Pubg Hayranı

-          Okan Kurt - Demet Akalı’nın kocasıda bir pubg sever

-          Uraz Kaygılaroğlu - Tam bir CSGO Oyuncusu

-          Enes Batur - WoW Oyuncusu

PUBG Mobile Haritasında Herkesin Rengi Farklı

Oyunun en güzel özelliklerinden biri olan ve diğer oyunculardan farklılık gösterme imkânı sunan kostümler ile her oyuncu farklı bir renge bürünüyor. Kostüm almaya karar veren oyuncular PUBG Mobile UC satın al adı altında binlerce ilanla karşılaşıyor. Silahının ve kullandığı aracın rengini bile değiştirme imkânına sahip olan oyuncular gamesatis.com sitesini güvenerek kullanıyor. İstediği eşyaya sahip olmak isteyen kullanıcılar, kolay ve kullanışlı bir ara yüze sahip olan gamesatis.com sitesini kullanarak kendi rengini, tarzını ve şeklini ortaya koyarak mücadele etmenin heyecanına ortak oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@