Acun Ilıcalı'nın dijital yayın platformu Exxen için hazırlanan Tosuncuk dizisinde Mehmet Aydın'ı canlandıracak oyuncu bulundu. Utku Çorbacı Çiftlikbank'ın Tosuncuğu Mehmet Aydın'a hayat verecek.

Acun Ilıcalı'nın dijital yayın platformu Exxen için hazırlanan Tosuncuk dizisinde Mehmet Aydın'ı canlandıracak oyuncu bulundu. Utku Çorbacı Çiftlikbank'ın Tosuncuğu Mehmet Aydın'a hayat verecek. Peki Utku Çorbacı kimdir? Utku Çorbacı nereli? Kaç yaşında?

Çiftlik Bank ile çok sayıda kişiyi dolandıran Mehmet Aydın'ın hikayesinin anlatılacağı Tosun dizinin cast çalışmaları tamamlanıyor. Dizide Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın'ı genç oyuncu Utku Çorbacı canlandıracak.  

Tosun dizisinin hazırlıkları sürüyor. Yapımcılığını Dijital Sanatlar'ın yaptığı yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu'nun oturduğu dizide Tosuncuk Mehmet Aydın'ı Utku Çorbacı canlandıracak. 6 bölümlük mini dizide ayrıca Yetkin Dikinciler'de yer alacak.

Utku Çorbacı Kimdir?

01 Ağustos 1987 İstanbul doğumlu olan Utku Çorbacı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Utku Çorbacı 2013 yılında Galip Derviş dizisinde rol almış ve oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Utku Çorbacı daha sonra Vatanım Sensin, Nefes Nefese ve Yaralı Kuşlar adlı dizilerinde rol almıştır.

 2008 yılında Bulgaristan Kavarna International Theatre Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü almıştır.


YER ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

Sanat Yemekte Yenir mi?     

Hayrola Karyola        

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

Haldun Taner Kabare - Dün Bugün 


Michelangelo - Kardinal