Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 ekranlarında rekorlar kıran Uyanış Büyük Selçuklu 7.

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 ekranlarında rekorlar kıran Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış Büyük Selçuklu Sencer öldü mü? Ekin Koç diziden mi çıktı? TRT 1 ekranların sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı Sencer öldü mü?

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Özellikle son sahnede Uyanış Büyük Selçuklu Snecer ölüyor mu? Uyanış Büyük Selçuklu Sencer diziden mi ayrıldı? Uyanış Büyük Selçuklu Ekin Koç diziye veda mı etti merak ediliyor. Bu sebeple 9 Kasım 2020 pazartesi Uyanış Büyük Selçuklu fragmanında Sencer'in akıbeti merak ediliyor.

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı

TRT 1’in iddialı dizisi Uyanış Büyük Selçuklu heyecan dolu yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanında neler yaşandı? Sultan Melikşah’ın yeni yol haritası nasıl olacak? Terken Hatun geri adım atacak mı? İşte detaylar…

Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı 9 Kasım 2020

Selçuklu Hükümdarlığı’nın hikayesinin anlatıldığı Uyanış Büyük Selçuklu seyirciden tam not almaya devam ediyor. Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Sultan Alparslan’ın ölümü ile yerine Sultan Melikşah gelmiştir. Sultan Melikşah, çok güçlü bir hükümdarlığı yönetmen görevini üstlenmiştir. Selçukluların dört bir yanı düşmanları tarafından sarılmıştır. Hükümdarlığın sınırları genişledikçe tehditlerde artmaktadır. Sultan Melikşah hem çok zekidir hem de savaş ustasıdır.

Çevresinde bir sürü insan olmasına rağmen, sadece Sencer’e güvenmektedir. Öte yandan Sultan Melikşah’ın sarayının içerisinde de gerilimler yaşanmaktadır. Terken Hatun sadece sarayda değil, devlet yönetiminde de etkili olmak isteyen hırslı bir kadındır. Sultan Melikşah’a karşı büyük bir aşkı olmasına rağmen güce karşı duyduğu sevgi daha fazladır. Elçin Hatun’un saraya gelmesiyle birlikte güç kaybetmeye başlamıştır. Saray içerisindeki entrikalar ve hain tuzaklar seyircilerin nefesinin kesilmesini sağlıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla takdir kazanmayı başaran dizi, Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline geleceğinin sinyallerini veriyor. Her hafta yeni bölümleri yayınlanan dizi yüksek reyting oranlarıyla da göz dolduruyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Sencer’in hayatta mı yoksa ölü mü olduğunu öğrenmek isteyen Sultan Melikşah deliye dönmüştür. Can kardeşi Sencer’i bulmadan gün yüzü görmeyeceğini söyler. Elçin Hatun, dişli rakibine karşı önemli bir avantaj elde etmiştir. Sultan Melikşah’ın gözündeki değerini kaybetmeye başladığını hisseden Terken Hatun, önlem almak için gecikmiştir.

TRT 1’in iddialı dizisi Uyanış Büyük Selçuklu heyecan dolu yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanında neler yaşandı? Sultan Melikşah’ın yeni yol haritası nasıl olacak? Terken Hatun geri adım atacak mı? İşte detaylar…

Selçuklu Hükümdarlığı’nın hikayesinin anlatıldığı Uyanış Büyük Selçuklu seyirciden tam not almaya devam ediyor. Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Sultan Alparslan’ın ölümü ile yerine Sultan Melikşah gelmiştir. Sultan Melikşah, çok güçlü bir hükümdarlığı yönetmen görevini üstlenmiştir. Selçukluların dört bir yanı düşmanları tarafından sarılmıştır. Hükümdarlığın sınırları genişledikçe tehditlerde artmaktadır. Sultan Melikşah hem çok zekidir hem de savaş ustasıdır. Çevresinde bir sürü insan olmasına rağmen, sadece Sencer’e güvenmektedir. Öte yandan Sultan Melikşah’ın sarayının içerisinde de gerilimler yaşanmaktadır. Terken Hatun sadece sarayda değil, devlet yönetiminde de etkili olmak isteyen hırslı bir kadındır.

Sultan Melikşah’a karşı büyük bir aşkı olmasına rağmen güce karşı duyduğu sevgi daha fazladır. Elçin Hatun’un saraya gelmesiyle birlikte güç kaybetmeye başlamıştır. Saray içerisindeki entrikalar ve hain tuzaklar seyircilerin nefesinin kesilmesini sağlıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla takdir kazanmayı başaran dizi, Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline geleceğinin sinyallerini veriyor. Her hafta yeni bölümleri yayınlanan dizi yüksek reyting oranlarıyla da göz dolduruyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Sencer’in hayatta mı yoksa ölü mü olduğunu öğrenmek isteyen Sultan Melikşah deliye dönmüştür. Can kardeşi Sencer’i bulmadan gün yüzü görmeyeceğini söyler. Elçin Hatun, dişli rakibine karşı önemli bir avantaj elde etmiştir. Sultan Melikşah’ın gözündeki değerini kaybetmeye başladığını hisseden Terken Hatun, önlem almak için gecikmiştir.