Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin seti iptal edildi. Çalışanlar izne çıkarıldı! 12 Nisan Pazartesi 2021 Uyanış Büyük Selçuklu var mı? 12 Nisan Pazartesi Uyanış Büyük Selçuklu yayın akışı var mı? Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde koronavirüs paniği! Uyanış B

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin seti iptal edildi. Çalışanlar izne çıkarıldı! 12 Nisan Pazartesi 2021 Uyanış Büyük Selçuklu var mı? 12 Nisan Pazartesi Uyanış Büyük Selçuklu yayın akışı var mı?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde koronavirüs paniği! Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin Ahmed Sencer'i Ekin Koç'un koronavirüs testinin sonucu pozitif çıktı. Bunun üzerine tüm çalışanlara izin verilirken, set iptal edildi. Peki Uyanış Büyük Selçuklu dizisi haftaya yayınlanacak mı?

Koronavirüs vaka sayılarındaki artış dizi setlerine yoğun olarak sıçradı. Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu setinde koronavirüs paniği yaşandı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin başrolü Ahmed Sencer karakterine hayat veren Ekin Koç'un koronavirüs testi pozitif çıktı.

Ekin Koç'un COVİD 19 testinin pozitif çıkması sonrası set iptal edildi ve çalışanlara izin verildi. TRT 12 Nisan Pazartesi yayın akışında Uyanış Büyük Selçuklu dizisi var mı henüz net olarak açıklanmadı. Ancak diziye bu hafta stok bölüm yayınlansa bile bir hafta kesin ara verileceği ve yayın akışından kaldırılacağı tahmin ediliyor.

UBS'NİN 2. KORKTUĞU BAŞINA GELDİ!Sen Çal Kapımı, Yasak Elma, Arıza, Ramo, Bir Zamanlar Çukurova gibi tüm setlere sıçrayan Koronavirüs paniği son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisine de sıçradı. Uyanış Büyük Selçuklu hayranları bu haber sonrası hem Ekin Koç'un sağlık durumunu merak etti hem de 12 Nisan Pazartesi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı merak etti.

TRT 1 yayın akışında henüz net bilgiler yer almadı. Stok bölüm mü yayınlanacak yoksa 1 haftalığına ara mı verilecek önümüzdeki günlerde net açıklama yapılacak.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi daha önce de Koronavirüs nedeniyle diziye 1 haftalığına ara vermişti. Dizinin yapımcısı Korona artışları nedeniyle sete bir haftalığına dinlenme arası vermişti.