vakıfbank, bugünden sonra 15000 TL ödeme vereceğini açıkladı.

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların hangi şartlar dahilinde bu kredileri hemen gelir belgesiz olarak kalacağı açıklandı. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin öncelikli olarak bireysel bir müşteri olması gerekiyor. 

Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olduktan sonra emekli olmaları durumunda emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması gerekmektedir. Emekli maaşınızı, Vakıfbank'a taşıdıktan sonra sizlere 750 TL'ye varan emekli promosyon imkanından da faydalanmanıza olanak sağlanmaktadır. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilere sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyor olması durumunda son işyerlerinde 12 aydır kesintisiz olarak sigorta primlerim yatıyor olması, banka tarafından istenen en büyük şartlardan bir tanesidir. 

Sağlık Bakanlığı 8 bin işçi alımı sıralı nihai ve yedek aday listesi: Nihai aday listesi ne demek, nasıl bakılır? Sağlık Bakanlığı 8 bin işçi alımı sıralı nihai ve yedek aday listesi: Nihai aday listesi ne demek, nasıl bakılır?

Başvuru yapmak isteyen kişiler en yakın banka şubesine giderek, kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte işlem yaparken, ayrıca internet sitesi ve vakıf banka ATM'si üzerinden de kredi başvurusu alınmaktadır. vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç Kredisi Başvurusu Formunu doldurduktan sonra işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilir, onaylanan tutarda Vakıfbank şubelerinden kullandırılır.