Vakıfbank, yaptığı açıklama ile birlikte düşük faizli kredi ödemesi için düğmeye bastı. Peki hangi şartları karşılarsanız bu krediden yararlanabilirsiniz? 50 bin TL kredi şartları, düşük faizli Vakıfbank ihtiyaç kredisi ve dahası haberimizde...

Tüketici kredisi çekmiş olan müşterilerine kredi geri ödeme kampanyası düzenleyen Vakıfbank, önemli bir kredi kampanyası için kolları sıvadı. 50 bin TL'lik kredi kampanyasında detaylar nedir? Tüketici kredisi ile ilgili bilinmeyenler ve dahası yazımızda olacak.

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

Kredi Çekme Şartı Nedir?

Vakıfbank'ın yeni kredi kampanyasına katılma şartı olarak 18 yaş ve üstünde olmak başta olmak üzere, iyi bir kredi notunuzun olması gerekiyor. Kredi notunuzun ortalama 1500 'ün üzerinde olması tavsiye edilmekte. Öte yandan kredi puanınız karşılamıyor ise ne yazık ki kredi çekme ihtimaliniz de düşecektir.

Belge Göstermek Zorunlu mu?

Gelirinizi belge ile kanıtlamanız da kredi çekebilmeniz açısından hayati öneme sahip. Dolayısıyla bankaya kredi başvurusunda bulunurken gelir belgenizi ibraz etmelisiniz. Bu sayede rahatlıkla kredi çekebileceksiniz. Öte yandan kredi çekmek isterken eğer ki gelirinizi bir şekilde belgelendiremez iseniz kredi çekmeniz zorlaşacaktır. 

Kefil İsteniyor mu?

Bankadan kredi çekerken kefilin duruma göre istendiğini belirtelim. Ancak her kredide kefil istenmiyor. Dolayısıyla eğer kefil şartı öne sürülür ise bir kişiyi kefil olarak göstermeniz gerekecektir.

kredi2-2

Yüzde Kaç Faiz Uygulanacak?

Vakıfbank'ın kredi kampanyasında yüzde kaç faiz uygulanacağı da soruluyor. Bu noktada %1,79 faiz oranı ön plana çıkmakta. Düşük faiz ile kredi fırsatını değerlendirmek isteyenler, banka şubesine direkt olarak başvuruda bulunarak kredi hakkından faydalanabilir. Öte yandan vadelendirme seçeneği ve çekebileceği kredi miktarı hakkında bilgilere de buradan ulaşabilir.