Vatandaş adeta mest oldu. Başvuru detayları biraz önce açıklandı. TC kimlik no'yu 2 dakika yazarak 47.000 TL ödeme alıyorsunuz. İşte son dakika haberleri...

Garanti Bankası bağlamında yapılacak olan başvuru sonrasında 2 dakika içinde kredi alabilirsiniz. Bankalar son günlerde yapmış oldukları tüketici kredisi kampanyaları ile eş güdümlü süratli olarak kredi alımı yapmaktadır. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar Garanti Bankası kredi politikalarına makul olmaları halinde bankanın 7-24 olarak açık bulunduğu bulunduğu bu tüketici kredisine müracaatını gerçekleştirebiliyor. 47.000 TL olarak verilen nakit kredi  için onay verecek olan Garanti Bankası detaylarını şartlarını belirmeiş olduğu bu kampanya sayesinde vatandaşların kredi notuna bakmadan şartsız, koşulsuz olarak nakit para vermektedir. Verine nakit para 3 sene vadeli olarak geriye ödenebiliyor. 

Vatandaş zil takıp oynadı! Başvuru detayı açıklandı! TC kimlik no'yu 2 dakika yazarak 47.000 TL ödemeler alın! Garanti Bankası bağlamında nakit para almak isteyen vatandaşların SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli olmaları durumunda emekli maaşını bu bankaya taşıması ile eş güdümlü olarak emekli kredisi, borç kapatma kredisine ek olarak SGK-SSK ve Bağkur'lu emeklilere 2.000 TL emekli promosyon geri ödemesiz olarak veriliyor. Garanti Bankası resmiweb sitesi yani internet sitesi üzerinden başvuru ile alakalı bilgileri alabilir ve güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası tarafından verilen 47.000 TL nasıl alınır? 

Garanti Bankası için başvuru yapan vatandaşlar, başvuru yaptıktan sonra kredi almak isteyen kişi cep telefonundan bazı işlemleri yapması gerekir. Bankadan süratli bir şekilde para yani kredi alması için bu şarttır.  Garanti Bankası SMS ile tüketici kredisi alacak olan kişiler için başlatılmış olan kampanya doludizgin devam ediyor. Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar SMS atmaları halinde anında onay olabilecekleri kampanyayı kendi internetten duyurdu.

Gözden kaçırmayın

Maymun Çiçeği Virüsü Tehlikeli Olmaya Başladı! ABD Başkanı Biden da "Herkes endişelenmeli" Dedi... Maymun Çiçeği Virüsü Tehlikeli Olmaya Başladı! ABD Başkanı Biden da "Herkes endişelenmeli" Dedi...

Garanti Bankası SMS ile tüketici kredisi müracaatında bulunacak olan vatandaşlar bireysel yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarası ile birlikte 444 0 335 Anında Kredi Hattı aranarak hemen kredi alınabilir. Garanti Bankası tarafından nakit para onayı alırsanız, en yakın banka şubesine giderek kredinizi gelir belgesiz olarak yalnızca kimliğiniz ile eş güdümlü kullanabilirsiniz. Garanti Bankası ilaveten kredi alacak olan kişilerin SMS'den farklı olarak internet bankacılığı üzerinden de kredi alabileceği detayı da verilmiş durumda.