Sedat Peker'in tehditlerine devam ettiği ve iki gündür adeta sosyal medyayı sallayan Cem Küçük'ten adeta bir emeklilik yazısı geldi...

Sedat Peker'in 'özür dilemezsen görüntülerini yayınlarım' dediği Türkiye yazarı ünlü isim Cem Küçük, bugün yayınlanan yazısında beklendiği üzere emeklilik işaretini de verdi:

"Bazen insanlar ne zaman bırakacağını bilmiyorlar" diyen Cem Küçük'ün yaşanılanların ardından işten çıkartılması beklenirken son tehdit arkasından yayınladığı yazısı "emeklilik" adımı olarak yorumlandı.

Cem Küçük'ün, "Blöf yapıyor. Elinde belge falan yok" dediği organize suç örgütü lideri Sedat Peker'den özel görüntülerini yayınlama tehdidi gelmişti ki dün yayınladığı LGBT videosu ile gündemi resmen sallamıştı.

Bu defa ise Sedat Peker tarafından 2015 Kıbrıs tatili ile tehdit edilen Küçük, bugün yayınlanan yazısında ise 'her şeyi bırakıp köyde yaşam kuranları' anlattı.

Twitter'daki haberleri ile tanınan 'Ankara Kuşu' adlı hesap ise Cem Küçük'ün "sağlık sorunları nedeniyle TGRT'den ayrılacağını" iddia etti.

Güne ise damga vuran Peker'in kullandığı iddia edilen, "Freud’un Talebesi" adlı Twitter hesabında bugün, "Karakteri, soyismi kadar olan Cem Küçük sana önümüzdeki haftasonuna kadar süre veriyorum ya çıkıp televizyonda REİS SEDAT PEKER hakkında yanılmışım, özür diliyorum diyeceksin ya da 2015 Kıbrıs tatilinde yediğin haltları herkes izleyecek. Seçim senin!" şeklinde paylaşılan tehdit oldu.

Ankara Kuşu hesabında ise, "Deneyimli gazeteci Cem Küçük sağlık sorunları nedeniyle TGRT’den ayrılacakmış." paylaşımı yapılırken akıllara da Küçük'ün bugün yayınlanan yazısındaki "Bazı kariyeristler çocuklarının büyüdüğünü bile anlamıyor. İşine fazla odaklananlar önündekini göremiyor. Bazen insanlar ne zaman bırakacağını bilmiyorlar. Batı’da görüyorsunuz, zirvedeyken bırakanlar oluyor. Ya da emekli oluyor." cümleleri geldi.

Talimat Verildi! Tarım Kredi Kooperatifleri'nde Dev İndirim Başlıyor! Erdoğan Talimatlı Yüzde 35 İndirim! Talimat Verildi! Tarım Kredi Kooperatifleri'nde Dev İndirim Başlıyor! Erdoğan Talimatlı Yüzde 35 İndirim!

Cem Küçük, Sedat Peker'i tahrik ettiği kavgada aynı zamanda patronu olan TGRT CEO'su Rasim Kaan Aytoğu'nun olduğu iddia edilen LGBT videosunun sosyal medyaya düşmesine neden olduğu için işten çıkartılması beklenen bir isim olarak da sosyal medyada tartışılmaya devam ediliyordu.

İfşa Videosu var mı? Rasim Kaan Aytoğu Kimdir? Rasim Kaan Aytoğu Evli mi? - Medyafaresi