Ekranlarda görülmemiş değişim! Show TV 6 dizisini birden bitirdi! Televizyonda reyting rekorları kıran Show TV son dizisini de bitirme kararı aldı! Adeta şok olan hayranları yeni final kararıyla şok etti!

Ekranlarda büyük şok! Show TV dizi kalmadı! Show TV bir diziyi daha bitirdi! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Show TV son dizisi de bitti!

Show TV şok karar!

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Ramo ve Arıza dizilerine final yaptıran Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Çukur dizilerinide sezon sonunda final yaptıracak olan Show TV'de son kalan dizisi Alev Alev'in de fişi çekildi! Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz'in başrolünde yer aldığı Alev Alev final bölümü belli oldu!

Show TV'de deprem bitmiyor! Tüm dizilerini bitirime kararı alan kanalda Alev Alev final tarihi de açıklandı! Yeni sezona hazırlanan Show TV'de tüm dizilere final kararı alındı.

Başrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı kadına şiddette dair dikkat çekmek isteyen Alev Alev dizisi final bölümü belirlendi. Alev Alev ekranlara veda edeceği tarih belirlendi. 

Show TV önce Arıza, ardından Ramo ile başlayan final serüvenine tüm dizilerini dahil etmeye karar verdi. Yani kanalda dizi kalmayacak! Kanal bu sezon sonunda reyting rekortmeni dizisi Çukur, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinide final yaptırarak ekranlara veda ettirecek. Kanalın fişini çektiği son dizide Alev Alev oldu! 

TÜM DİZİLERİNE FİNAL TARİHİ VERDİ!

Show TV yeni sezona tamamen yeni dizilerle hazırlanacak! Kanal sezon sonunda tüm dizilerini bitirerek yeni sezonda yepyeni bir sayfa açma kararı aldı. Kanalin son fişini çektiği dizide Alev Alev oldu.

Yayınlandığı ilk bölümü ile adından söz ettiren dizi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor! Demet Evgar'ın başrolünde yer aldığı dizi 28. Bölümü ile seyircisine veda edecek.