Ve yılın aşk bombası patladı! Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı resmen sızdı! Hande Erçel ve Kerem Bursin videosu sızdı! Kerem Bursin ve Hande Erçel ilk defa video yakalandılar! Hande ve Kerem öpüşürken yakalandılar!

Uzun bir süredir aralarında bir şeyler yaşandığı ve birbirlerine sırılsıklam aşık oldukları yazılıp çizilen ünlü oyuncular Hande Erçel ve Kerem Bursin yine yakalandılar! Geçtiğimiz günlerde Maldivler'den fotoğrafları ortaya çıkan genç aşıklar, bu kez video görüntüsüyle köşeye sıkıştı! Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı 2021'e damgasını vuracak. Hayranları, Kerem ve Hande'yi ifşa etti. Artık yalanlayamayacaklar! Hande Erçel - Kerem Bursin aşkında son dakika detayları haberimizde sizlerle...

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'da başrolleri paylaşan Hande Erçel ile Kerem Bursin, Maldivler'de romantik bir tatilde başbaşa görüntülendiler! Daha önce fotoğrafları ortaya çıkan ve iyice köşeye sıkışan genç sevgililer, bu kez de ortaya çıkan yeni video ile artık tamamen aşklarını ortaya döktü! Güzel oyuncu Hande Erçel ile yakışıklı oyuncu Kerem Bursin'in aşkları artık belgelendi! Hande Erçel Kerem Bursin aşkı yalanlanamayacak. Hayranları çiftin Maldiv'deki tatil görüntülerini araştırmaya başladı.

Son dönemde isimleri sıklıkla birlikte geçen Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkında flaş gelişme! Birlikte yaptıkları set arkası Instagram canlı yayınlarıyla ilk iddiaların ortaya atılmaya başladığı Hane Erçel - Kerem Bursin ilişkisinde aşk gerçek oldu! İddiaların ortaya atıldığı ilk günden bu yana "Sadece Arkadaşız!" diyen ikili, sonunda Maldivler'de yakayı ele verdi! Maldiv tatilinde görüntülenen çiftin videosu olay oldu.

Hande Erçel - Kerem Bursin Çifti Maldivler'de Tatilde

Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finali yapmasıyla birlikte soluğu Maldivler'de alan çift objektiflere yakalandı! Hayranları, Hande Erçel ve Kerem Bursin'in tatil anlarını görüntülemeyi başardı. İlk olarak çok net olmasa da bir fotoğraf karesi her şeyi ortaya koydu. Fotoğraf karesinin sosyal medyada yayılmasının üzerinden pek zaman geçmeden bu kez de video görüntü geldi! 

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisinden şu ana dek fotoğraf ve video görüntüleriyle ilgili herhangi bir yalanlama da gelmiş değil! Bu durum, ikilinin aşk yaşadığını ve Maldivler'de birlikte tatil yaptıklarını daha da doğrular nitelikte. 

Hande Erçel Kerem Bursin Maldivler'de Video Ortaya Çıktı!

Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım ile çiftin kızları Aylin'in de Maldivler'de tatilde oldukları iddia edilirken, Kerem Bursin ile Hande Erçel'in birlikte tatil yaptıkları anlar video görüntülerle sabit! Şu ana dek gelen en net video bu olurken, ilerleyen günlerde Maldivler'den daha çok Hande Erçel - Kerem Bursin videosu gelmesi bekleniyor. Hande Erçel ve Kerem BUrsin, şu ana dek söz konusu görüntülerle ilgili yalanlama veya herhangi bir açıklamada bulunmadılar.