Survivor diskalifiye şoku! TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor şok diskalifiye kararı geldi! Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran Survivor 22 Nisan Acil Konseyde elenen ismi ulaştık!

TV8 ekranların en çok sevilen dizisi Survivor şok veda! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Survivor yarışmasında şok diskalifiye! Survivor 2021'e bu akşam veda edecek ismi sizler için araştırdık! İşte Acun Ilıcalı acil konseyinde elenen isim.

22 Nisan 2021 Survivor kim elendi?

Survivor bu akşam veda eden isim belli oldu! Sakatlığı nedeniyle Survivor veda eden isim Çağrı Atakan oldu! Acun Ilıcalı Acil Ada Konseyi olarak verdiği haber sonrası Survivor veda eden isim Çağrı Atakan oldu ve elendi!

Çağrı Atakan Survivor neden veda etti?

Survivor 22 Nisan 2021 tarihinde Acil Durum Konseyi veda eden isim belli oldu! Survivor veda eden isim Çağrı oldu! Çağrı programa veda etmesi hayranlarını çok üzdü. Çukur Remzi karakterini canlandıran Çağrı Atakan bu hafta adaya veda ederek hayallerini bitirdi!

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

Eda Taşpınar bekliyor!

Çukur dizisinde Remzi karkateriyle büyüleyen Çağrı Atakan ünlü isim Eda Taşpınar'la aşk yaşıyor ve aşk Survivor döner dönmez devam edecek!

Çağrı Atakan hayranlarına müjde!

Survivor 2021'de elenen Çağrı Atakan Çukur finaline yetişiyor! Çuıkur'da bir çok kişiyi öldüren isim ekmeğinin peşinde Remzi'den başkası değil. Gözyaşları içinde Survivor veda eden Remzi, bir mutlulukla İstanbul'a geliyor ve Çukur finaline damga vuracak!

Survivor 22 Nisan perşembe akşamı elemeyi Acun Ilıcalı akşam saatlerinde açıklayacak!