Yağmur Sönmez kimdir? Nasıl öldürüldü? Yağmur Sönmez’i kim öldürdü? Bakırköy'de bir AVM otoparkında öldürülen Yağmur Sönmez merak ediliyor. Genç kadını kimin öldürdüğü de aranıyor. İşte Bakırköy'de AVM'de öldürülen Yağmur Sönmez ile ilgili detaylar…

2023 Güncel Tüp Fiyatları: İpragaz, Mogaz, Aygaz, Milangaz 2023 Güncel Tüp Fiyatları: İpragaz, Mogaz, Aygaz, Milangaz

İstanbul Bakırköy'de bir alışveriş merkezinin otoparkında 21 yaşındaki Yağmur Sönmez eski erkek arkadaşı tarafından öldürüldü. Yağmur Sönmez'i Murat Bayırköylü isimli 21 yaşındaki gencin öldürdüğü öğrenilirken genç kadını öldürdükten sonra aynı tüfekle intihar ettiği ortaya çıktı. Ayrıca Yağmur Sönmez'i öldüren katil zanlısının annesinin hakim babasının ise başsavcıvekili olduğu bildirildi. Peki Yağmur Sönmez kimdir, Neden Öldürüldü? Yağmur Sönmez'i öldüren Murat Bayırköylü kim?

Yağmur Sönmez kimdir, öldürüldü?

İstanbul Bakırköy'de meydana gelen olayda 21 yaşındaki Yağmur Sönmez aynı yaştaki eski erkek arkadaşı tarafından bir alışveriş merkezinin otoparkında tüfekle vuruldu. Olay yerine ihbar üzerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken ağır yaralanan genç kadını hastaneye kaldırıldı. Ancak Yağmur Sönmez yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Yağmur Sönmez'i vuran sevgilisi Murat Bayırköylü ise olay yerinde aynı silahla intihar etti. Murat Bayırköylü’nün olay yerinde öldüğü tespit edildi.

AVM otoparkında öldürülen Yağmur Sönmez'i kim öldürdü?

AVM otoparkında öldürülen Yağmur Sönmez'i Murat Bayırköylü isimli eski erkek arkadaşının öldürüldüğü öğrenildi. Hukuk Fakültesi olduğu öğrenilen 21 yaşındaki Murat Bayır köylünün annesi hakim babası ise Bakırköy başsavcıvekili idi. Çiftin bir süre önce boşandığı öğrenilirken Murat Bayırköylü’nün tek çocukları olduğu ortaya çıktı. Olay yerinde hayatını kaybeden Murat Bayır köylünün İzmir'de toprağa verileceği bildirildi. Yağmur Sönmez'in cenazesi ise adli tıp kurumunda yapılan işlemlerin ardından ailesine teslim edildi. Genç kadının cenazesi Ataköy 5'ci kısım Ömer Duruk Camii’nden yarın öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Zeytinburnu Kozlu mezarlığına defnedilecek.