Yasak Elma Gamze kimdir? Yasak Elma Gamze kaç yaşında nereli? Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma başrol oyuncuları arasında yer alan Gamze karakteri kim canlandırıyor. Yasak Elma Gamze nereli, kaç yaşında gerçek adı ne sizler için derledik!

Yayınlandığı her akşam reyting rekorları kıran ve çok sevilen Yasak Elma dizisinde rol alan Gamze karkaterini kim canlandırıyor. Yasak Elma Gamze kim kaç yaşında nereli sizler için derledik!

SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI

Yasak Elma Gamze kimdir?

Yasak Elma dizisinde Gamze karakterini oynayan oyuncu Sena yıldız! Sena Yıldız yeni döneme damga vuran oyuncular arasında gösteriliyor!

Sena Yıldız kaç yaşında nereli?

Yasak Elma dizisinde rol alan Sena Yıldız, 1994 doğumlu. İngiltere'de doğan ve büyüyen Sena Yıldız, buz patani ve binicilik eğitimlerinin hemen ardından oyunculuğa merak sardı. 

Yasak Elma dizisinde Ekin karakterinin arkadaşı olarak katılan Sena Yıldız, 1,64 boyunda.

Blutv ekranlarında yayınlanan Saklı dizisinde Rüya karakteriyle adından söz ettiren oyuncu, Yasak Elma dizisinde Gamze karakterini canlandırıyor.

Sena Yıldız bir çok spor dalıyla ilgilirken pilates yapmayı çok seviyor.