Üç Kuruş neden final yapıyor! Show TV ekranların sevilen dizisi Üç Kuruş neden bitiyor? Üç Kuruş dizisi bitme sebebi ne? Her hafta reyting rekorları kıran Üç Kuruş dizisi bitme nedeni merak ediliyor. İşte Üç Kuruş dizisi bitme nedeni.

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Üç Kuruş final yapıyor. Bu akşam ekranlara gelen bölümle gününü tamamlayacak Üç Kuruş neden bitti. Üç Kuruş neden final oldu sizler için hazırladık!

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Üç Kuruş neden bitti?

Show TV ekranlarında İçerde, Çukur ve Üç Kuruş dizisiyle devam eden 6 sezonla Show TV pazaretesi akşamını kapatan Ay Yapım, Üç Kuruş dizisini de İçerde gibi bitiriyor. Üç Kuruş dizisi 2. sezon olması istense de ne İçerde ne Çukur reytinglerine bir türlü ulaşamadığı için devam etti. Daha önce de final yapması beklenen Üç kuruş dizisi adeta İçerde ve Çukur hatrına devam etti!

Üç Kuruş 2. sezon olacak mı?

Show TV ve Ay Yapım arasında haftalar önce Üç Kuruş dizisinin biteceği ve herhangi bir 2. sezon olması hiç düşünülmedi. Hal böyle olunca dizi 2.5 yıl ileriye gidip devam etmişti.

Üç Kuruş neden final yaptı!

Sezon başında reytinglere bakılmaksızın da tek sezon olarak düşünülen Üç Kuruş dizisi düşünüldüğü gibi biterek final yapıyor. Üç Kuruş reytinglere yenildiği için final yaptı ve ekran macerasını tamamladı.