Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'ya bir zamanların romantik komedi fenomeni dizisi Kiralık Aşk dizisinden transfer geldi! Yasak Elma'da işler fena karışacak! Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı kadrosunda Berk Oktay, Erda

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'ya bir zamanların romantik komedi fenomeni dizisi Kiralık Aşk dizisinden transfer geldi! Yasak Elma'da işler fena karışacak!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı kadrosunda Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma'ya transferler devam ediyor.

EnKay'cıları sevindiren Barış Kılıç'ın transferinin ardından bir yeni isim de diziye dahil oluyor. Yasak Elma'ya Kaya'nın yanında bir de İngiliz Diana geliyor!

Yasak Elma'da Hasan Ali öldü mü diye beklerken yepyeni oyuncular diziye dahil olmaya devam ediyor. Önce Barış Kılıç diziye geri döndü ardından ise Kiralık Aşk'ın sevilen ismi diziye dahil edildi. Yasak Elma dizisinden yeni sezonda bomba sürprizlerin yaşanacağı da öğrenildi.Yasak Elma dizisine Halitcan'ın İngiliz bakıcısı Diana rolü ile Selin Uzal giriyor. Selin Uzal, başrollerinde Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun yer aldığı Kiralık Aşk dizisinde Derya karakterinde hayat vermişti.

Selin Uzal Kimdir?Selin Uzal 19 Temmuz 1990 İstanbul doğumludur. Hacettepe Konservatuarı Oyunculuk Kursu mezunudur. Pek çok reklam filminde ve katalog çekiminde yer alan genç oyuncu Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Derya karakteri ile tanınmıştır.

Selin Uzal geçen sene Zeitgeist adlı belgesellerinin ABD’li yönetmeni Peter Joseph’in yeni film projesi InterReflections'da rol almıştır.

New York University, Kamera Önü Oyunculuk ve Pepperdine University, Siyasal Bilimler ve Senaryo üzerine eğitim almıştır.

YASAK ELMA'DA BU AKŞAM NELER OLACAK?

Yasak Elma dizisinin bu akşam yayınlanacak bölümünde Şahika ilk defa zehirleme planında çuvalladığına şahit olacak ve Hasan Ali'nin boşanma kağıtlarını imzalamak zorunda kalacak. Hasan Ali ve Ender iş birliğinde ise sürpriz bir entrikaya şahit olacağız.

Diğer yanda Yıldız ise yine işleri karıştıracak ve Çağatay'ı yine zor durumda bırakacak. Hasan Ali'ye entrikalar bu sefer oğlu Çağatay üzerinden yapılacak.