Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Mehmet Özgür gibi başarılı isimlerin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Akli Film imzalı, senaryosunu Emre Konuk ve Serdar Özanal

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Mehmet Özgür gibi başarılı isimlerin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Akli Film imzalı, senaryosunu Emre Konuk ve Serdar Özanalan'ın kaleme aldığı yönetmen koltuğunda Sedat İnci'nin oturduğu her hafta pazartesi günleri TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna Diriliş Ertuğrul dizisinin Tiran'ı dahil oldu!

Uyanış Büyük Selçuklu kadrosuna bomba isim !

Sezon finaline yaklaşan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna Ogün Kaptanoğlu dahil oldu. Ogün Kaptanoğlu'nun Uyanış Büyük Selçuklu kadrosunda hangi rolü canlandıracağı ise merak konusu olarak araştırılmaya başlandı.

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Ogün Kaptanoğlu'nun rolü ise Birsen Altuntaş tarafından duyuruldu. Kaptanoğlu Haziran ayında sezon finali yapacak olan dizide Turahan karakterini canlandıracak. 

Ogün Kaptanoğlu kimdir?

29 Aralık 1977 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir'de tamamlamıştır. Mankenlik ile başlayan Kaptanoğlu sonrasında İstanbul'a yerleşerek bir çok dizi ve filmlerde yer almıştır. Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır:

Dizileri:

Mehmetçik Kut’ül Amare

Deli Gönül


Diriliş: Ertuğrul


Karagül


Tek Türkiye


Senin Uğruna


Parmaklıklar Ardında


Yağmurdan Sonra


Taşların Sırrı 

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Keşanlı Ali Destanı 


Ay Tutulması


Filmleri:

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 


Vatan Yarası 


Cehennem


Bir Gevrek, Bir Boyoz, İki de Kumru


Konak 


İstiklal: Şehit Şerife Bacı 


İstiklal: Kara Yılan 


Kardan Adamlar 


Amerikalılar Karadeniz'de 2


Hababam Sınıfı 3,5


Hababam Sınıfı Askerde


Hababam Sınıfı: Merhaba


Fotoğraflar


Ogün Kaptanoğlu, serbest dalış, dağcılık ve motor sporları ile de ilgilenmektedir. Yeni film ve dizi projelerinde yer almayı sürdürmektedir.